Minibüs Sevdası

Minibüs sevdası
Maltepe belediye başkanı, bir dakikalığına minibüse bindi, çarşaf- çarşaf haber yapıldı. Bu ve buna benzer haberler için çeşitli basın yayın organlarına ödenen miktarları (daha sonra paylaşacağız.
İşçilerle yapılan övgüler dolu sözleşme paralarını geciktiren miktarları karşılaştıracağız. Bu ayrı bir haber)
Konumuz Minibüs. Belediye araç kiralama ihalesinde özellikle dikkat çeken bir Minibüs maddesi ve özellikleri var. Maltepe Belediyesi verdiği ihalede üç yıllığına 187 araç ve 118 personel kiralayacağını ilan etti. Belediyenin kiralayacağı VIP minibüste masaj koltuğu, maun ağacından masa, özel şifreli kasa, özle tasarımlı elektrikli asansör sistemli ara bölme gibi özellikler şart koşuldu.

İşte minibüs sevdası böyle başladı ve buraya kadar geldi. Borçların ödeyemeyen belediye kasası boşken, VİP minibüse şifreli kasa!

ozgurifade

Next Post

Kimsesiz Bıraktıklarınız!

Sal Eki 8 , 2019
Bir yaz mevsimini daha geride bıraktık.  Sahillere, yazlık evlerine gidenler; yazlık komşuları ile vedalaşıyor ve önümüzde ki yaz görüşmek üzere diyerek birer birer evlerine dönüyor. Yazlığa geldikten sonra kendilerine katılan dostlarını da arkalarında bırakarak! Kimi çocuklarına arkadaş olsun diye, kimi güvenliğini düşünerek ,kimi de kendince iyilik yaptığına inanarak kedi veya […]
kimsesiz bıraktıklarınız

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: