MUHARREM İNCE’DEN BAHÇELİ’YE TEPKİ

Muharrem İnce’den Bahçeli’ye ‘Türk Tabipleri Birliği’ tepkisi!
”Doktorlara laf söyleyecek siyasetçinin akıl tutulması yaşıyor olması lazım”

İnce Eskişehir’de yaptığı açıklamada ‘TTB kapatılsın’ diyen Bahçeli’ye tepki gösterdi.
Sivas’tan başlattığı “Bin Günde Memleket Hareketi” programı kapsamında Eskişehir’e gelen Muharrem İnce, esnaf ve yurttaşlarla bir araya geldi.

İnce “Bu ülkede bir iktidar var, iktidarın yancısı var, muhalefet var. Bir de cephede savaşan doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız var. Biz ölmeyelim diye onlar ölüyor. Biz yaşayalım diye onlar çocuklarından ayrı hastanede cephede en ön safta savaşıyorlar.

Dünyanın en başarılı doktorları bizim doktorlarımız. Siyasetçiler doktorların üzerinden elini çekmeli. Doktorlara laf söyleyecek siyasetçinin akıl tutulması yaşıyor olması lazım.

Onlar bizim yüz aklarımız. Evde oturup sosyal medyanın başına geçip doktorları istifaya davet etmek akıl tutulmasıdır. Siyaset kurumu doktorlara ve sağlık çalışanlarına karşı susmalıdır.” ifadelerini kullandı.
18 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

KILIÇDAROĞLU CHP'SİNDE AHLAKSIZLIKLAR DİZ BOYUNU AŞTI

Cum Eyl 18 , 2020
Chp’de Uçkuru Düşüklerin Didim, İstabul İl Başkanlığı ve Maltepe Üçgeni MaceralarıGeçtiğimiz günlerde Didim Belediyesi’nde patlak veren tecavüz skandalının ardından bu sefer de İstanbul’da CHP’li bir isim başka bir kadınla yakalandı. CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Erdoğan Kelleci’nin eşi, kendisini aldattığı gerekçesiyle boşanma davası açtı. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: