NİKAHINI KIYDIĞI ŞOFÖRÜNÜN EŞİYLE BELEDİYE BAŞKANININ AŞK REZALETİ

Belediye Başkanı Olarak İlk Kıydığı Nikah Olan Şoförünün Eşiyle Belediye Başkanının Aşk Skandalı Ortaya Çıktı!
Elmalı’da yaşayan Ahmet Tilki (38), geçen yıl eşinden boşanmış olan bir çocuk annesi Sümeyra Ballı (31) ile evlilik kararı aldı. Çiftin 11 Nisan 2019’daki nikâhını ise seçimi kazanıp Elmalı Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Halil Öztürk kıydı.

BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KIYDIĞI İLK NİKAHTI
Başkan Öztürk, ilk nikâhı olan töreni, belediyenin sosyal medya hesabından da paylaşarak, mutluluklar diledi. Belediyenin sosyal medya hesabından da, “Birlikte bir ömür diyerek yola çıkan Sümeyra ve Ahmet Tilki çiftinin nikâhını kıyan Belediye Başkanımız, genç çiftimize bir ömür boyu huzur ve mutluluk temennisinde bulundu” ifadeleri kullanıldı.

EŞİNİN TELEFONUNDAKİ YAZIŞMALARI GÖRDÜ
Öztürk, bir süre sonra ise Ahmet Tilki’yi, belediye şirketi Ebton A.Ş.’de işe alıp kendisine makam şoförü yaptı. Bu arada Ahmet Tilki, eşinin telefonunda Başkan Öztürk ile yazıştıklarını, gördü. Bunun üzerine geçen 20 Temmuz’da noter aracılığı ile işinden istifa etti.

ihtarnameyi de sosyal medya hesabından, “Ben namus ve şerefini parayla satacak kadar şerefsiz değilim” diyen Tilki:


“Eşinden boşanıp İstanbul’dan dönen Sümeyra ile tanışıp evlenmeye karar verdik. Nikâhımızı da Başkan Halil Öztürk kıydı. Hayatım bu noktadan itibaren değişti. Başkan bir süre sonra beni işe alıp makam şoförü yaptı. Her şey yolunda giderken o telefon kayıtlarını gördüm ve neye uğradığımı şaşırdım. Hatta bir keresinde beni ilçe dışına göreve gönderip eşimle buluşma planları yaptıklarını tespit ettim.


Çok üzgünüm. Boşanmak ve ikisinden de adalet önünde hesap sormak istiyorum. Ben bu yaşıma kadar namusu ve onuruyla yaşamış, ekmeğini kazanmanın derdinde olan biriyim.”
27 Temmuz 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

AKP'NİN DOĞU AKDENİZ RESTİ FOS ÇIKTI!

Pts Tem 27 , 2020
‘Oruç Reis Gemisinin Araştırma Faaliyeti Durduruldu’Oruç Reis anlaşmazlığında uzlaşma sinyalleriYunanistan Türkiye ile Doğu Akdeniz’de yaşanan anlaşmazlıkta gerilimin kısmen düştüğü yönünde bir açıklama yaptı. İspanya Dışişleri Bakanı da bugün Ankara’daki görüşmede “bir kırılma noktasına” varıldığını söyledi. Türkiye ile Yunanistan arasında geçen hafta tırmanan Doğu Akdeniz geriliminde yumuşama sinyalleri geldi. Yunanistan hükümet […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: