ÖLÜMÜMÜZ BİLE BİR ANLAM İFADE ETMİYOR

ÖLÜMÜMÜZ BİLE BİR ANLAM İFADE ETMİYOR
Koronavirüs salgınında Düzensizliğe İsyan Büyüyor; Bir Doktor daha İstifa Etti
Bir doktor daha isyan ederek istifa etti!
Aile Hekimi Dr. Handan Çetinkaya, yeni tip koronavirüsle mücadelede sağlık çalışanlarına gereken önemin verilmediğini söyleyerek istifa etti. Çetinkaya, “Ölümümüzün bile bir anlam ifade etmediği ortam da bunu tercih ettim…” paylaşımında bulundu.

Aile Hekimi Doktor Handan Çetinkaya, koronavirüsle mücadelede sağlık çalışanlarına gereken önemin verilmediğini söyleyerek kişisel twitter hesabından istifa ettiğini açıkladı.

Çetinkaya’nın açıklaması şöyle;
“Ve İstifa ettim sizler ile paylaşmak istedim… Covit 19 olup kurtulanlardanım işe başlamıştım. Ancak o kadar çok güvensiz korumasız ve haklarımız alınarak çalıştırılıyorduk ki daha fazla çalışmak istemedim!!! Ölümümüzün bile bir anlam ifade etmediği ortam da bunu tercih ettim…”
14 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

KORONAVİRÜSÜN VÜCUDU NASIL İŞGAL ETTİĞİ GÖRÜNTÜLENDİ

Pts Eyl 14 , 2020
KORONAVİRÜSÜN VÜCUDU NASIL İŞGAL ETTİĞİ GÖRÜNTÜLENDİVücudu işgal böyle başlıyor… Çarpıcı koronavirüs araştırması! Bilim insanları, yeni tip koronavirüsün (COVID-19) enfekte ettiği, laboratuvarda büyütülen solunum yolu hücrelerinin görüntülerini tıp dergisinde yayımladı. Kuzey Carolina Üniversitesi Çocuk Araştırma Enstitüsünden Camille Ehre liderliğindeki uzmanların elde ettiği görüntülere “New England Journal of Medicine” dergisinde yer verildi. […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: