ÖZCAN KAM’DAN TEŞEKKÜR YEMEĞİ

ÖZCAN KAM’DAN TEŞEKKÜR YEMEĞİ
Gelecek Partisi 1. Olağan Kongresi İl Başkan Adayı Özcan Kam, yönetiminde bulunan arkadaşlarına teşekkür yemeği verdi.
Özcan Kam, kısa sürede ekip olma başarısı gösterip, kongreye hazırlanan ekip arkadaşlarına destekleri için teşekkür etti.

Kam, “Birlik mesajlarının sözde değil, icraatta olması gerektiğinin altını çizerek, önceki ve sonraki dönemlerde bu birlikteliği göremediklerini ifade etti.
Sakarya’da Gelecek Partisinin başlangıcı olan, Sakarya Dostlar Platformu ekibi ile devamlı fikir alışverişinde olduğu belirterek, Gelecek Partisi Türkiye’de ilk çift adaylı liste ile Sakarya’dan demokrasi örneği sergilenmesine vesile oldu.” dedi.

Özcan Kam, “Kararı kıymetli delegelerimiz verdi. Saygı duyuyoruz ve mevcut Başkan ve Yönetimine başarılar diliyoruz. Bizlere ne zaman ihtiyaçları olursa yanlarındayız. Sakarya Gelecek Partisi için çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Kam, son olarak şunları söyledi: “Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na vermiş olduğumuz söz ve desteğimiz hiçbir zaman eksilmeyecek olup, Gelecek Partisi ailesinde olmaktan mutlu ve huzurluyuz.” dedi.
Ben, sen yok. Biz var, hepimiz var. Biz hep birlikte büyük bir aileyiz… dedi.
08 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

YARALADIĞI GEYİK BİR GÜN SONRA AVCIYI ÖLDÜRDÜ

Sal Eyl 8 , 2020
YARALADIĞI GEYİK BİR GÜN SONRA AVCIYI ÖLDÜRDÜOregon da Ok Avcısı Bir Gün Önce Vurduğu Geyik Tarafından Öldürüldü.Mark David, bir geyiği vurup yaralayan, ancak ertesi gün aynı hayvan tarafından öldürülen bir Oregon yay avcısıydı. Hillsboro’dan 66 yaşındaki adam Pazar günü Portland’ın 75 mil batısındaki Oregon kıyısındaki Tillamook yakınlarındaki özel arazide bir […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: