Özkan Yılmaz, “Hepimizin Maltepe’si”

1

İşadamı Özkan Yılmaz C.H.P Maltepe ilçe binasında, Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

Konuşmasına kendini tanıtarak başlayan Özkan Yılmaz sol gelenekten gelip, sosyal demokrat kimliği ile büyüdüğünü söyledi. Ülkemizin bulunduğu durum elimizi taşın altına sokmamızın gerekliliğini göstermiştir dedi. Bu nedenle belediye başkanlığına aday adaylığımı açıklıyorum. Yola hepimizin Maltepe’si diyerek çıkıyorum dedi.
Ben çok kişi ile konuşan, az kişi ile düşünen ama tek başına karar veren insanım diyerek konuşmasına devam eden Yılmaz şunları söyledi:
Yozlaşmış siyaset ve siyasetçilerden bıktık. Ben bu dönemde sunduğum projelerin arkasındayım ve yarın da Maltepe halkı bana yaptıklarım ya da yapmadıklarım ile ilgili hesap sorabilmeli.
Sokaklarında büyüdüğüm ve yaşadığım Maltepe’yi en iyi şekilde yönetmeye talibim. Oğlum ve kızım da bu sokaklarda büyüdü ve bu sokaklarda yaşayacak.

İyi bir başkan anlatır!
Daha iyisi gösterir!
Daha da iyisi uygular!
Ben ilham veren bir başkan olacağım diyen Yılmaz; Maltepe’nin sorunlarının çözümlerine yönelik projelerinin hazır olduğunu söyledi.

Ticari hayatın canlandırılmasına yönelik,
Çocuk ve Gençlerin eğitim kalitesini yükseltmeye yönelik,
Kadınlar için istihdam ve meslek edindirme,
Engelli ve engelli ailelerinin yaşadığı sorunların çözümü gibi proje başlıklarından örnekler vererek projelerini daha sonra detaylı olarak anlatacaklarını söyledi.

Gerçekleştirecekleri projeleri ve ilçemiz için önemli kararları Maltepe halkının katılımı ve onayı ile hayata geçireceklerini söyleyen Özkan Yılmaz, konuşmasını Maltepe’yi Maltepeliler yönetecek sözü ile bitirdi.
Özkan Yılmaz

Özkan Yılmaz Kimdir. Kısaca kendi ifadesinden dinleyelim.

“İklimi sert olup, bir o kadar da insanlarının sıcak olduğu Ardahan ilinin Hanak İlçesi Koyunpınarı köyünde 1967 yılında doğdum. İlköğretimi Kazım Karabekir İlköğretim okulunda okuyup, daha sonraki yüksek öğrenimimi İstanbul’da tamamladım.

Çok genç yaşlarda iş hayatına atıldım. Sırasıyla inşaat ve gıda üzerine hizmet veren özel şirketlerde çalıştım ve yöneticilik yaptım. CHP Maltepe’de ilçe yönetiminde ilçe sekreterliği yaptım. Köyümüzün dernek başkanlığı, verem savaş dernekleri üyelikleri, Tema vakfı gibi sivil toplum kuruluşlarında görev aldım. Şu anda da gemi inşaat müteahhitler birliğinde görev yapmaktayım. Denizcilik sektöründe kendi işimle hayatımı kazanıyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.”

ozgurifade

One thought on “Özkan Yılmaz, “Hepimizin Maltepe’si”

Next Post

Biz bir aileyiz

Cts Eki 20 , 2018
Evet, Maltepe olarak biz bir aileyiz. Bunu görseniz de, görmeseniz de bu ilçede yaşayanlar her şeye rağmen bir ailedir. Farklı kimliklere, farklı görüşlere, farklı inançlara, farklı yaşam koşullarına sahip olsak da biz bir aileyiz. Bu aileyi siyasetle, inançla farklılaştırmak isteyen tüm anlayışlara rağmen biz bir aileyiz. Aile olarak farklı işlerde […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: