PENDİK HALKI BİR PARKA DAHA KAVUŞTU

PENDİK HALKI BİR PARKA DAHA KAVUŞTU
Pendik Millet Bahçesi hizmete girdi
Pendik Millet Bahçesi açıldı. Haftanın her günü 09.30 ila 24.00 saatlerinde hizmet veren millet bahçesi;deniz manzarası, amfi tiyatrosu, yapay göletleri, bisiklet ve yürüyüş yollarıyla Pendik’in en büyük dinlenme, sosyal ve spor alanı oluyor.

Geçen yıl Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapımına başlanan Pendik Millet Bahçesi hizmete girdi. 40 futbol sahası büyüklüğündeki Pendik Millet Bahçesi’nde vatandaşların ihtiyaç duyduğu bütün sosyal alanlar bulunuyor. Bisiklet ve yürüyüş yolları, amfi tiyatro, seyir terasları, çocuk oyun alanlarının yer aldığı millet bahçesine yakın zamanda millet kıraathanesi ve gençlik merkezi, koru köşkü ve cami de yapılacak.

7/24 güvenliğin sağlandığı Pendik Millet Bahçesi, haftanın her günü 09.30 ila 24.00 saatleri arasında vatandaşalara açık olacak.

Maden ocakları doğal gölete dönüştü, su sporları yapılacak
Millet Bahçesi’nde 2’si doğal olmak üzere toplamda 4 adet gölet bulunuyor. Eski maden ocakları değerlendirilerek devasa göletlere dönüştürüldü. Yakın gelecekte göletlerde su sporlarının yapılması planlanıyor.
04 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

ANKARA'DA ÇEVRE SKANDALI

Cum Eyl 4 , 2020
ANKARA’DA ÇEVRE SKANDALIBaşkent’te skandal görüntüler! Mansur Yavaş talimat verdiAnkara’ya su sağlayan iki büyük barajdan birisi olan Kurtboğazı’nı besleyen Mera Çayı’na kimyasal atık boşaltıldı. Skandal görüntüler sonrası Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın talimatı ile ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Baran Bozoğlu bölgeye gitti. Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), Mera Çayı’na dökülen tehlikeli […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: