RUSYA’DAN KİMYASAL SALDIRI UYARISI

Rusya Savunma Bakanlığı Teröristlerin Suriye’de Kimyasal Silahlarla Provokasyon Yapmaya Hazırlandığını Bildirdi.

MOSKOVA, 20 Eylül – RIA Novosti. Merkez Komuta ve Kontrol Merkezi Başkan Yardımcısı Tuğamiral Alexander Grinkevich yaptığı açıklamada, teröristlerin Suriye ordusunu kimyasal silah kullanmakla suçlamak için İdlib’deki iki köyde saldırı düzenlemeyi planladıklarını söyledi.

Rusya Federasyonu CPVS’nin, terör örgütü Heyet Tahrir el-Şam * tarafından “İdlib gerilimi azaltma bölgesinin güney kesiminde zehirli madde kullanımıyla provokasyonların” hazırlanmasına ilişkin bilgi aldığı kaydedildi.

Önümüzdeki günlerde teröristler , Suriye hükümet güçlerini sivillere karşı kimyasal silah kullanmakla suçlamak için İdlib vilayetindeki Erich ve Besames yerleşimlerine saldırılar düzenlemeyi planlıyor . CPVS, sahte insan hakları örgütü White Helmets aktivistlerinin yaptığı açıklamada, Rusya’nın uzlaşma merkezinin yasadışı silahlı grupların komutanlarına “silahlı provokasyonları bırakıp kontrolleri altındaki bölgelerde barışçıl çözüm yoluna gitmeleri” çağrısında bulunduğu vurgulanıyor.
20 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

BİLİM ADAMLARI SEKSİN YENİ BİR ETKİSİNİ KEŞFETTİ

Paz Eyl 20 , 2020
Endişeli nöronlar. Bilim adamları seksin beklenmedik bir etkisini keşfettiler.Araştırmacılar, sık seksin hafızayı geliştirdiğini ve yeni sinir hücrelerinin oluşumunu teşvik ettiğini bulmuşlardır. Bu nedenle, deneylerde cinsel olarak aktif olan kadınlar hafıza ve dikkat için görevlerle daha iyi başa çıktı. Ve kendilerini cinsel zevklerini inkar etmeyen yaşlı insanlar, iffetli akranlarından daha fazla […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: