SARIGÜL’ÜN PARTİ ÇALIŞMASINDA İSTANBUL İL BAŞKANI BELLİ OLDU

SARIGÜL’ÜN PARTİ ÇALIŞMASINDA İSTANBUL İL BAŞKANI BELLİ OLDU


YUSUF POLAT İSTANBUL İL BAŞKANI OLDU
Mustafa Sarıgül yakın zamanda kuracağı partinin İstanbul İl Başkanı’nı tecrübeli ve aktif siyasetçi Yusuf Polat olarak belirledi. Polat, Sosyal medya hesabından atamasını duyurarak Mustafa Sarıgül’e teşekkür etti.

Yakın zamanda kurucusu olduğu ‘Türkiye Değişim Hareketi’ni partilileştirecek olan Mustafa Sarıgül, partisinin İstanbul İl Başkanı’nı belirledi. Kulislerde kuracağı partinin adının ‘Türkiye Değişim Partisi’ olacağı konuşulan Mustafa Sarıgül, partisinin İstanbul İl Başkanı olarak Yusuf Polat’ı atadı. Geçtiğimiz günlerde CHP’den istifa eden Yusuf Polat, Sarıgül’e çağrıda bulunarak partileşme adına zamanın geldiğini vurgulamıştı.

Yusuf Polat sosyal medya hesabından Mustafa Sarıgül’e teşekkür ederek şu paylaşımı yaptı:
“Tarihe düşecek bir notumuz, tamamlanacak bir hikayemiz var. Genel Başkanımız Sn Mustafa Sarıgül ve teşkilatımızın teveccühü ile İstanbul İl Başkanlığı görevi tarafıma tevdi edilmiştir. Allah mahçup ettirmesin.”
23 Ekim 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

TERÖR DESTEKÇİSİ ÜLKE İSRAİL İLE YAKINLAŞTI ABD TERÖR LİSTESİNDEN ÇIKARDI

Cum Eki 23 , 2020
‘Emperyalizme Göre İsrail ile Dost Olmak Terörist Kimliği Ortadan Kaldırır’Son dakika haberine göre, ABD Başkanı Donald Trump, Sudan’ı “teröre destek veren ülkeler” listesinden çıkarma kararını imzaladığını Kongreye bildirdi. Beyaz Saray’dan yapılan yazılı açıklamada, Trump’ın Sudan’la ilgili karara imza attığı belirtildi.Açıklamada, “Başkan Donald Trump, Sudan’ın teröre destek veren ülkeler listesinden resmen […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: