Sevgililer Gününe Özel Konser

Kartal Belediyesi’nin 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı etkinlikler kapsamında Sinem ve Didem Balık kardeşler, “Aşk ve Nostalji” adını taşıyan klasik müzik konseri ile Kartallılara enfes bir müzik ziyafeti yaşatmaya hazırlanıyor.
Sanatçılar

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Sevgililer Günü dolayısıyla organize ettiği etkinliğin ilki saat 14.00’da Ankara Caddesi’nde gerçekleşecek. Etkinlikte roman kıyafetleri giymiş tiyatro oyuncuları tarafından karanfil ve kurabiye dağıtılırken keman sanatçıları da müziklerini Kartallı sevgililer için icra edecek. Saat 19.30’da ise Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde, klasik müzik rüzgarı esecek.  Luciano Pavarotti ve Placido Domingo gibi opera sanatçılarının klasikleşmiş eserlerini söyleme akımına uyan Sinem ve Didem Balık kardeşler, en sevilen nostaljik şarkıları, orijinal dillerinde ve Türkçe olarak dinleyiciye sunacak. Kardeşler, Aşk ve Nostalji konserinde; Giorni/Ya Sonra, Sans Toi Je Suis Seul/Sessiz Gemi, Historia D’un Amor/ Benim Bütün Rüyalarım Seninle, Un Calle Nos Separa/Anlamazdın gibi unutulmaz eserleri, çift ses olarak seslendirecek.

Etkinliğe tüm halkımız davetlidir.

Saat: 14.00 (Ankara Caddesi) 19.30 (Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi)

Tarih: 14 Şubat Çarşamba

ozgurifade

Next Post

Maçka Demokrasi Parkı İle İlgili Basın Açıklaması

Paz Şub 11 , 2018
Maçka Demokrasi Parkı ile ilgili gündeme gelen tünel inşaatı haberleri üzerine bir açıklama yapmayı gerekli gördük. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Dolmabahçe-Levazım Tüneli projesi, Şişli-Nişantaşı-Maçka ve Beşiktaş güzergahlarından geçmektedir. Söz konusu tünel inşaatının, Şişli Belediyesi sınırları içinde yer alan kısmı Şişli halkı tarafından hayati öneme sahip Maçka Demokrasi Parkını […]
Hayri İnönü

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: