Şişli’de yaptık, İstanbul’da da yaparız!

Şişli’de gerçekleştirilen üç büyük projenin açılışı dün törenle yapıldı. Açılışa Hayri İnönü ev sahipliği yaptı. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Şişli Belediye başkanı Hayri İnönü yaptığı konuşmada vatandaşların yoğun katılımından duyduğu memnuniyeti ifade etti ve şunları söyledi:
Bu yoğun katılım eğitim seferberliğine verilen bir destektir. Teşekkür ediyorum. Ülkemizin gelişmesi, kalkınması; ülkemizde toplumsal huzurun sağlanması ancak eğitime yapacağımız yatırımla olur. Biz çocuk dostu bir kent yarattık.
Fin Modelini uygulayacağımız Şişli’nin 9. Kreşi, 2. Oyun Kitaplığı, ve ilk Aile Danışma Eğitim Merkezi’nin bulunduğu Mehmet Emin Sungur Çocuk Yaşam Kompleksi Şişli’li vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Şişli’de yaptık, İstanbul’da da yaparız!
çocuk kompleksi
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ise yaptığı konuşmada ‘’Sözde değil inanmışlığımızla, yaptıklarımızla; bundan sonra yapacaklarımızı tüm İstanbul’a göz göze, gönül gönüle anlatma zamanı geldi’’ dedi.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu yaptığı konuşmada’’ Biz aydınlığa yönelik, geleceğe yönelik hedefler koyarken aslında en önemli unsurun bu ülkenin geleceği olan Çocukları unutmuyoruz’’ dedi.

çocuklar

Daha sonra vatandaşlarla birlikte kompleks basına tanıtıldı.

ozgurifade

Next Post

Ahmet Baykan Gazeteciler gününü kutladı

Per Oca 10 , 2019
Maltepe Belediye Başkan adayı Ahmet Baykan 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle Şato kafede verilen kahvaltıda gazetecilerle bir araya geldi. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın başkan adayı olarak belirlenen Ahmet Baykam, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Erikçi ve MHP Maltepe İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu’nun da katıldığı kahvaltıda gazetecilerle […]
ahmet baykan

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: