Taraftardan Tam Destek: ”İnanıyoruz Güveniyoruz Seni Başkan Yapmak İstiyoruz”

Cumhur ittifakı MHP Maltepe belediye başkan adayı Ahmet Baykan’a Maltepe sporun taraftarlarından tam destek. Maltepe sporun taraftarları tribünden ”İnanıyoruz güveniyoruz seni başkan yapmak istiyoruz” sesleri yükseldi. Slogandan rahatsız olan Ali KILIÇ 5 dakika sonra stadı terk etti.

Ahmet Baykan-Ali Kılıç

Bölgesel Amatör Lig 9. Grup’ta şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olan Maltepespor’a, Spor ve sporcu dostu Maltepe’nin öz evladı, Cumhur ittifakı MHP Maltepe Belediye Başkan adayı Ahmet Baykan’dan   destek geldi. Baykan tribünden maçı seyretti. Tribünlerde ki, Maltepe spor taraftarlarından Ahmet Baykan’a tam destek tezehuratları yükseldi.  Tribünden,”İnanyoruz güveniyoruz seni başkan yapmak istiyoruz” tezahuratına  Baykan tribüne el sallayarak karşılık verdi.

Şampiyonluk yolunda zorlu Başiskele Doğantepespor karşısında 0-0 berabere kalarak 1 puan çıkaran Maltepespor’a, Cuhur ittifakı MHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan’dan destek sözü.  Maltepe Hasan Polat Stadı’nın gerçek sahiplerine verilmesi için Sayın Binali yıldırım Başkanımız ve hükümetin destekleri ile üstümüze düşen ne varsa yapacağız. Dedi.

Maltepe spor Kulübü Başkanı Atilla Çaycı ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber maçı seyreden Baykan Maltepe sporun sorunları ile ilgili sohbet etti.  Neredeyse 100 yıllık geçmişi olan Maltepe spor’un tesisinin olmaması Maltepeli taraftarlar ve spor kulübü tarafından yapılan açıklamalarla ortaya koyulduğu yazılı medya tarafından da duyurulduğu şu zamana kadar çözüme ulaşılmadığı biliniyor.   Maltepe Hasan Polat Stadı, Gençlik ve Spor Bakanlığına himayesinde ve bakanlığa bağlı

ozgurifade

Next Post

Umut Treni Gönüllüleri Çocukları Sevindirdi

Pts Şub 25 , 2019
Umut Treni Derneği’nin ziyaretçileri Almanya’dan Şebnem Ünal ve Semra Battal İldaşlar oldu. Almanya da Umut Treni gönüllüsü olarak her fırsatta, çocuklara, okullara ve ihtiyaç sahibi olanlara her türlü desteği sağlan Şebnem Ünal ve Semra Battal İldaşlar, Maltepe de çocukları sevindirdi. Üç gün boyunca ihtiyaç sahibi ailelerle verdikleri yemekte bir araya […]
Umut treni

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: