TOKİ’DEN ARSA SATIŞI ; SATIYORUM, SATIYORUM SAATT TIM!

TOKİ’DEN ARSA SATIŞI ; SATIYORUM, SATIYORUM SAATT TIM!
TOKİ 09 TEMMUZ 2020 26 İLDE 199 MUHTELİF ARSA SATIŞ, 3 İLDE 7 MUHTELİF ARSA KİRALAMA MÜZAYEDESİ

TOKİ arsaların niteliklerini şöyle duyurdu: ”Konut, ticaret, rekreasyon alanı, özel eğitim, sosyal ve kültürel tesis, tarım ve hayvancılık tesis alanı, eğitim, dini tesis, pazar, tarım ve çorak arsalar.”

TOKİ, satışa ilişkin detaylı bilgiye www.toki.gov.tr ve www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabileceğini duyurdu.
SALON: Bilkent Otel ve Konferans Merkezi Bilkent / ANKARA, TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu Küçükçekmece / İSTANBUL
TARİH: 09.07.2020 Perşembe SAAT 13:30

% 25 PEŞİN – 60 AY VADE ile Satışa sunulan arsalardan bazılarının özellikleri ise şöyle belirtildi:
“İstanbul Başakşehir İkitelli’de ticaret ve kapalı spor tesis alanı, Büyükçekmece’de plansız arsalar, Eyüpsultan’da konut ve yol alanları, Pendik’te konut alanları, Tuzla’da turizm, ticaret ve konut alanı nitelikli arsalar. Ankara Gölbaşı Virancık’ta konut, Sincan’da konut ve ticaret, Yenimahalle Yakacık’ta küçük sanayi sitesi ve konut alanı nitelikli arsalar. İzmir Aliağa’da konut alanları, Konya Karatay’da küçük sanayi alanları, Balıkesir’de ticaret alanları, Sakarya Karasu’da konut ve park alanları, Afyonkarahisar Çay ilçesinde, konut, sanayi, tarım ve hayvancılık tesis alanı nitelikteki arsalar.”
27 Haziran 2020 / Abidin SARI-ÖZGÜR İFADE


SATILACAK ARSALAR:

Next Post

BEŞ YABANCI ŞİRKET HAYRINA TÜTÜN SATIŞI 1 TEMMUZ'DAN İTİBAREN YASAK!

Cts Haz 27 , 2020
BEŞ YABANCI ŞİRKET HAYRINA TÜTÜN SATIŞI 1 TEMMUZ’DAN İTİBAREN YASAK!Vatandaşın sigara zamlarından sonra yöneldiği tütün satışına 1 Temmuz’dan sonra yasak geliyor. Resmi gazetede yayınlanan değişiklik ile 1 Temmuz’dan sonra dolu şekilde makaron veya yaprak sigara kağıdı satışı yasaklanıyor. Resmi Gazete’de yayınlanan değişiklik ile 1 Temmuz’dan sonra dolu şekilde makaron veya […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: