TükoDer İçin Davet

Altıntepe Düşünceden Eyleme Platformu temsilcisi Halet Ataş ‘dan siyasi parti ilçe başkanlarına, sivil toplum örgütleri başkanlarına ve mahalle muhtarlarına davet. TükoDer  Maltepe şubesi kuruluşu için girişimde bulunuyoruz.
TükoDer Türkiye’de 25 Ekim 1990 yılında Bakanlar kurulu Karar ile kurulan kamu yararına bir tüketici derneğidir.
İki Dönem TükoDer İstanbul Şube Yöneticiliği yaptım. Mevcut TükoDer Genel Başkanım ve TÜDEF  Genel Başkanımız olan sn.Aziz Koçal Başkanımızı ‘’Altıntepe Düşünceden Eyleme Platformu’’ Salı Söyleşisinde konuk ettiğimizde  eleştirel anlamda Maltepe’de TükoDer Şubesi neden yok dedi ve TükoDer’i Maltepe’de kurma görevi şahsıma verildi. Ben de bir Aktivist olarak ve sorumlu vatandaş görevi bilinci ile bu Sivil Toplum Örgütü yapılaşmasını Maltepe’de kurmak istiyorum. Bu konuda yardım ve desteklerinize ihtiyacım var!
Geniş bir yelpazeye ulaşmak için Maltepede ki Siyasi Partiler, Sivil Toplum Örgütleri, Platformlar, Spor Kulüpleri, İl Dernekleri, Kent Konseyi vb. gibi kuruluşlardan kurucu üye alarak  daha üretken bir TükoDer örgütlenmesi yapalım. Tüketici haklarını alana yaymak için birlikte mücadele edelim istiyorum. Gayemiz geniş bir yelpazeye ulaşmak, değişik fikirleri hoşgörü içerisinde tartışarak  tüketici hakları konusunda Maltepe Halkına atma değer sağlamaktır. Türkiye genelinde mevcut 63 şubemiz var. Tüketici dernekleri federasyon üyesidir(TÜDEF), Avrupa Tüketici Dernekleri Üyesidir.

Saygıdeğer Başkanlarım;  her birimden birer kurucu üye vermenizi önemle rica ediyorum.

Asıl gayem Tüketici Hakları konusunda toplumsal mütakabat sağlamaktır.
TükoDer Türkiye’de 25 Ekim 1990 yılında Bakanlar urulu Karar ile kurulan kamu yararına bir tüketici derneğidir.
Halet Ataş
Tel: 0554 5878050
Mail: haletataş@gmail.com

ozgurifade

Next Post

Kartal Belediyesi Muhtarlar Toplantısı 115. Kez Yapıldı

Pts Eyl 3 , 2018
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün göreve geldiği 2009 yılında başlattığı ve her ayın ilk haftasında düzenlenen Muhtarlar Toplantısı’nın 115’incisi gerçekleştirildi. Eylül 2018 oturumunda muhtarlar, 9 yıldır devam eden Muhtarlar Toplantısı ile ilgili görüşlerinin yanı sıra mahallelerin sorunlarını paylaştı. Kartal Belediyesi Ekolojik Eğitim Çadırı’nda gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya Kartal Belediye […]
muhtarlar toplantısı

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: