TÜRKİYE BÖYLE AHLAKSIZ GÖRMEDİ, BAKIN HANGİ PARTİDEN ÇIKTI!

“15 Temmuz’da fırsatı kaçırdık, tekrarı olursa seni cariyem yapacağım Beyza”
Ülkede ortalık karışsın da milletin karısına kızına, malına namusuna çökelim diye bekleyen ahlak yoksunlarının çoğaldığı bir evreden geçiyor Türkiye.

Şehit Anaları Derneği Basın Sözcüsü Beyza Tufan, kendisine gelen taciz mesajını ifşa etti. Tufan ayrıca, şahsın Zonguldak AKP Gençlik Kolları üyesi olduğunu belirterek Mahir Ünal ve AKP Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’a seslendi.

Şehit Anaları Derneği Basın Sözcüsü Beyza Tufan, Twitter üzerinden kendisine, “15 Temmuz’da fırsatı kaçırdık, tekrarı olursa seni cariyem yapacağım Beyza” sözleriyle tacizde bulunan İsmail Korkut Kumaş isimli şahsın mesajlarını paylaştı. Söz konusu taciz söylemlerini paylaşan Tufan, “Sapıkları görün” diyerek, ifadeleri kullandı:

“Bak sen, fırsatı kaçırmış, beni cariyesi yapacakmış. Sorsan kendini Müslüman olarak tanımlayan ama milletin namusunda ırzında gözü olan bu sapıkları görün diye paylaşıyorum”

Tufan ayrıca, şahsın AKP Zonguldak teşkilatı üyesi olduğunu belirterek, Mahir Ünal ve AKP Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’a göndermede bulundu.

Ülkede ortalık karışsın da milletin karısına kızına, malına namusuna çökelim diye bekleyen şerefsizler…. Şahıs AKP Zonguldak Ereğli Gençlik Kollarındanmış.@GenclikEregli @mahirunal @ZekiTosun67 teşkilat üyelerinizin ahlakı takdire şayan.
26 Ağustos 2020 / ÖZGÜR İFADE

Zonguldak AKP Gençlik Kolları üyesi İsmail Korkut Kumaş

ozgurifade

Next Post

LİBYA'DA BİR UZMAN ÇAVUŞ ŞEHİT OLDU

Sal Ağu 25 , 2020
Libya da görev yapan askeri birlikte görevli Uzman çavuş Bilal Yılmaz’ın şehit olduğu duyuruldu. Bakan Akar tarafından yapılan açıklamada:“Silah arkadaşımız, 25 Ağustos 2020 tarihinde Trablus/Libya’da, görevi esnasında rahatsızlanmış, derhal hastaneye kaldırılmış ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet, […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: