Umut paylaşmaya devam ediyor

Umut Treni Derneğinin katkılarıyla Beşçeşmeler meydanında Ali Bulut’un ölüm yıldönümü nedeni ile 300 aileye yemek dağıtımı yaptı.

yemek dağıtımı

Ebru Hatun Bilgin Karabulut eşi Ali Karabulut için yapılan dağıtıma, Karabulut ailesi Dernek başkanı Burhanettin Güler ve dernek gönüllüleri yemek dağıtım yaptı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı yemekte, pide, helva, ayran, kurabiye, börek dağıtımı vatandaşların memnuniyeti ile karşılandı.
halka yemek dağıtıldı

Yemek dağıtım öncesi Karabulut ailesi, 13 çocuğu mağazadan giydirdi ve onlara kırtasiye malzemesi verdi.
Dernek Başkanı Güler, Karabulut Ailesine teşekkür ederek, “Ali Karabulut’un mekanı cennet olsun. Onun hayrına ailesinin bizimle birlikte Maltepe de öncelikle ihtiyaç sahiplerine verdikleri bu yemek gerçekten bir çok aileyi ve çocuğu çok mutlu etti. Bu paylaşım gerçekten toplumun önemli değeridir.
Kırtasiye Dağıtımı
Bu sayede paylaşma geleneğinin iyi ve kötü günde birlikte olmanın örneğini göstermektedir. Biz dernek olarak bu paylaşım geleneğini tüm etkinliklerimizle sürdüreceğiz. Tüm destekçilerimize candan teşekkür ediyorum.

ozgurifade

Next Post

Acil!! Karaciğer Donörü Aranıyor!

Çar Şub 28 , 2018
TÜSODER ( Tüketici Sorunları Derneği) basın açıklaması. Son günlerde sosyal medyada “Karaciğer Nakli donörüne ihtiyaç vardır” duyurularına sıkça rastlanır oldu. Hatta alıcı ve verici bir araya getirmek üzere açılmış sayfalar bulunmakta. Kan grubu ve 18-60 yaş aralığı belirterek sağlıklı bireylere verici olmak üzere çağrılar yapılmakta. Özellikle arananın kan değil, KARACİĞER NAKLİ ihtiyacı olduğu belirtilerek […]
karaciğer nakli

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: