Vatandaşın Parasıyla Savurganlık

E-5 Küçükyalı- Maltepe- Kartal  güzergahı.  Saat 12.30! Ve cadde  aydınlatmaları halen yanıyor. Bizlere tasarruf öğütleri veren yetkililer kendi kabahatlerini neden görmezler..Enerji tasarrufu yapacağız diyerek yaz saati uygulamasına geçmeyip sabah karanlığında öğrecileri okullarına, vatandaşı işe gönderdiniz. Peki  gündüz saati yanan aydınlatmalar elektrik yakmıyor mu? Yoksa rüzgar ya da güneş enerjisi ile çalışıyor da bizim mi haberimiz yok?
Buradan yetkililere sesleniyoruz! Vatandaşlar zaten kullandıkları enerjinin iki üç katı gelen faturalarını ödemekte zorlanıyor. Ve bu aydınlatmaların harcadığı enerji bedelini de biz vatandaşlar ödüyoruz..Vatandaşın parasıyla savurganlık yapma lüksünüz olamaz..Bu savurganlığa bir son verin.

ozgurifade

Next Post

Umut Trenin'de İftarlar Devam Ediyor:Dün Gece MOBDER'in katkıları ile

Sal May 29 , 2018
Umut Treninde dün akşamki iftar yemeğinin  evsahipliğini MOBDER yaptı. Moder’i temsilen Nesim Tüzmen oradaydı ve yemek sırasında tüm detayları titizlikle takip etti. Kendisi ile kısa bir röportaj yapma fırsatı bulduk. MOBDER’i ve faaliyetlerini Nesim Tüzmen’den dinleyelim: MOBDER ( Mobilya Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği) ülkemizin üst segmentte mobilya üretim, ihracat ve […]
mobder iftar

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: