Vedat Narin’den Kadın Cinayetleri ve Şiddetine Tepki!

Maltepe’nin eski ve sevilen esnaflarından iş insanı Vedat Narin kadın cinayetleri ve şiddete tepkisini kendi işletmesi olan Pusula İşkembe Kokoreç Salonunun olduğu binaya dev bir afiş asarak gösterdi.
Maltepe de dürüst, adil ve duyarlı kişiliği ile tanınan Pusula İşkembe Kokoreç Salonunun sahibi Vedat Narin; Emine Bulut cinayetiyle, gündemden düşmeyen ve ülkemizin kanayan yarası olan ”kadın cinayetleri ve kadına şiddete” sessiz kalmadı. Kişisel tepkisini astığı pankarta Peygamberimizin Veda Hutbesinde söylediği ”Kadınlar Size Allah’ın Emanetidir” sözünün altına ”Kadına Şiddete Hayır” yazarak kendi mesajını da ekledi.

Vedat Narin’in bu kişisel tekisi Maltepe halkı tarafından da büyük bir destek aldı.

Kendisine konu ile ilgili başka ne söylemek istersiniz diye sorduk. Vedat Narin:
”Vicdan sahibi insan olabilmek. Önemli olan sadece bu. Vicdan sahibi insan zaten hiç bir kötü davranışta bulunmaz. Başka hiç bir şeyin önemi yok” dedi.

Kendisini bu duyarlı davranışından dolayı kutluyoruz.

ozgurifade

Next Post

Bülent İnce Yazdı: Engelli Kedi

Pts Ağu 26 , 2019
Derneğimizin bünyesinde kurduğumuz zeka oyunları masasının önderliğinde hafta sonları düzenlenen turnuvalar heyecanlı ve çok keyifli geçiyor. Engellilerin, özellikle de hafif zihinsel engelli çocuklarımızın hayatına çok önemli fayda sağladığını gördüğümüz bu çalışmalara çok önem veriyoruz. Engelliler sporun hemen bütün dallarında aktif olarak yer almalarının yanı sıra, ulusal ve uluslararası büyük başarılara […]
Bülent ince

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: