Yaş 35…Genç Bir İnsan Yavaş Yavaş Eriyor

BİR HAYAT KURTARAN BÜTÜN İNSANLIĞI KURTARMIŞ GİBİDİR
Yardım Sever İnsanların Desteği Gerekiyor
Afyonkarahisar iline bağlı 20/10/1999 tarih doğumlu Ali Tokman 3 yıldır uzun süredir rahatsız. Rahatsızlığı karin ağrısı, kusma ile başladı. Teşhis olarak çölyak arter damar darlığı teşhisi kondu.

Bizlerin dilinde besin damarı dar %90 – %99 dar. Bu 3 yıl süreçte damar tedavi edilemediği için 6 defa operasyon geçirdi. Operasyonlar Afyon Kocatepe hastanesinde yapıldı. İstenilen başarı elde edilemedi.

Geçirdiği operasyonlar Apandisit, Sma Sendromu, Anjio, Bypss, Mide komple alındı, son olarak ince bağırsaktan 75 cm alındı. Şuan ki yapılması gereken ameliyat duodenum yani ince bağırsak ile 12 parmak bağırsağın bağlanması ve ameliyatı çok ağır ve zor olduğu için başarı elde etmenin zor olduğu söyleniyor.

Ameliyatını Maslak Acıbadem de mümkün ve bu ameliyatın bir an önce olması gerektiği hastanın gün geçtikçe kilo kaybettiği durumu zorlaştırdığı söyleniyor şuan 35 kiloda 1.73 boy ve aşırı zayıflıktan dolayı yürüyememekte.

Tedavisi ile ilgilenen Dr Bahadır Osman Bozkırlı ”kaybedilen her gün hasta için kötüye gitmesine sebep” diyor.
Allah rızası için sizler de sosyal medya sayfa ve gruplarınızda paylaşın belki dünyada var olduğunu bildiğimiz yardımsever iyi insanların desteğini bulur ve iyiliğe vesile oluruz.
Hastanın iletişim 05446019514
Emrah Tokman(abisi) 05424222330
27 Temmuz 2020 / ÖZGÜR İFADE

ozgurifade

Next Post

HAYAT BABALARDAN MİRAS BİR CÜMLEDİR

Paz Tem 26 , 2020
HAYAT BABALARDAN MİRAS BİR CÜMLEDİR Hayat, babaların cümleleriyle; babaların baba sözleriyle sürdürdüğümüz bir eylemdir. Babaların cümleleri önemlidir. Her sözcüğü hayatımızın çetrefilli bir anında işimize yarar bu cümlelerin. Babaların cümleleri, açıklanmaya ihtiyaç duymaz. Yine de başkalarınca anlaşılması zordur bu cümlelerin. Bütün yalınlığına, bütün sadeliğine rağmen zordur; çünkü bu cümleler baba ile […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: