Yaşar Geler ve Öğrencilerinden Lösemi Haftasına Destek!

Maltepe Ardahanlılar Derneği Başkanı, Uzman Eğitimci – Yazar Yaşar Geler, 2-8 Kasım Lösemi Farkındalık Haftası nedeni ile öğrencileri ile birlikte maske takarak, çocuklara Lösemi ile ilgili bilgiler verdi.

ECA Elginkan İlkokulu 3/C sınıfı

Özgür İfade Gazetesinin de yazarlarından olan uzman eğitimci yazar Yaşar Geler,  Küçükyalı Eca Elginkan İlkokulu 3/C  sınıfı öğrencilerine maske dağıtarak, maskenin kullanım amacını anlattı. Lösemi hastalığı ile ilgili bilgiler de veren Yaşar Geler, öğrencilerime empati yaparak hastalık ile ilgili farkındalık kazandırmak istedim. Lösemi hastalarına maddi ve manevi konularda destek olmamız gerektiğini söyledim. Bu hepimizin sosyal sorumluluğudur dedi.
Öğrenci ve velilerin de severek destek verdiği etkinlik gereğince öğrenciler bir hafta maske takacak.

ozgurifade

Next Post

Sonsuza Dek Milletçe Senin İzinde

Cts Kas 9 , 2019
“Kasım’da aşk başkadır çünkü bize ölümsüz bir aşkı hatırlatır. 10 Kasım 193∞.” Yine Aylardan Kasım şarkısından uyarlanan bu şiiri paylaşmak istiyorum.. Yine aylardan Kasım, sen de kaldı bir yarımHer Nefesim, her anın, sana’dır Atat’mBir cesaret ver, uyutulan halkınaBir işaret ver, uyansın artık bu MilletYine dalmışız mazide, şehitler ağlarYine dalmışız ,evler […]
Atatürk

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: