YOLSUZLUKLA GÜNDEME GELEN O İLDE Kİ CHP MECLİS ÜYELERİ MHP’YE GEÇTİ

CHP’den istifa eden belediye meclis üyeleri MHP’ye geçti
CHP’den geçtiğimiz günlerde istifa eden Yalova Belediyesi Meclis Üyesi Yavuz Bingöl ile Çınarcık Belediyesi Meclis Üyesi Ali Altıparmak, düzenlenen törenle MHP’ye geçti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından göreve getirilmesinin ardından gerçekleştirilen kongreyle yeni yönetimini tanıtan ve çalışmalarına başlayan MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, çalışmalarını sürdürüyor.

CHP’den istifa eden Yalova Belediyesi Meclis Üyesi Yavuz Bingöl ile Çınarcık Belediyesi Meclis Üyesi Ali Altıparmak MHP’ye geçiş yaptı. Yoğun katılımın yaşandığı törende Bingöl ve Altıparmak’ın parti rozetlerini MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz taktı.
08 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

Yalova’da ki Rüşvet, Zimmet, İhaleye Fesat Karıştırma ve Yolsuzluk Çarkı

ozgurifade

Next Post

LÜBNAN İÇ SAVAŞA DOĞRU GİDİYOR

Pts Eyl 7 , 2020
‘Hariri Kardeşlerin Taraftarları Arasında Silahlı Çatışma Başladı’Beyrut’un Tarık el-Cedide bölgesinde çatışmalar Bahaa Hariri ve kardeşi Saad Hariri taraftarları arasında, roketatar, makineli tüfek ve orta silahların kullanıldığı silahlı çatışma başladı. Beyrut’ta bu akşam Saad ve Bahaa Hariri taraftarları arasındaki çatışmaların ardından çok sayıda ölen ve yaralanan olduğu aktarılıyor. Bu akşam Lübnan […]

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: