Ana Sayfa Gündem, Maltepe 31 Ekim 2017

ADD Maltepe Şubesi’nden Cumhuriyet Balosu

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Maltepe Şubesi, Cumhuriyetimizin 94. kuruluş yıldönümü nedeniyle Cumhuriyet Bayramı’nda ‘CUMHURİYET BALOSU’ düzenledi. Yeşil…

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Maltepe Şubesi, Cumhuriyetimizin 94. kuruluş yıldönümü nedeniyle Cumhuriyet Bayramı’nda ‘CUMHURİYET BALOSU’ düzenledi. Yeşil Cennet Tesisleri’nde düzenlenen baloya iş, spor ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı.

ADD Maltepe tarafından düzenlenen Baloda Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkılar seslendirilirken, 10. Yıl Marşı ve İzmir Marşı’nın çalması ile katılımcılar marşlara bayrakları ile sözleri ile eşlik ettiler.  CUMHURİYET BALOSU’nun açılış konuşmasını yapan ADD Maltepe Şube Başkanı Olcay Yılmaz “ Bireyleri özgürleştiren Cumhuriyet, tüm halkların ortak amaç uğrana birleştiği, Anadolu topraklarına, ilmin aklın ve sanatın ve daha önemlisi barışın hakim olması adına gerçekleştirilen Topyekun bir seferberliktir. Atatürk gibi düşüneceğiz, ülkemizin her coğrafyasına karış karış kardeşliği barışı ve huzuru egemen kılacağız. Bizleri ayrıştırmak isteyenlere inat Mustafa Kemal Atatürk gibi düşünerek, inadına birleşeceğiz, dayanışacağız ve bu ülkeyi böldürmeyeceğiz” diyerek sözlerine son verdi.

ADD cumhuriyet balosu

Yapılan konuşmanın ardından ADD Maltepe Şube Başkanı Olcay Yılmaz geceye katılan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’a  plaketini Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Zeynep Babacan taktim etti.  ADD Maltepe Şubesi tarafından düzenlenen CUMHURİYET BALOSU gece geç saatlere kadar sürerken katılımcılar keyifli dakikalar yaşadılar.

ADD cumhuriyet balosu murat kapan

ADD cumhuriyet balosu konuşma

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |