Ana Sayfa Gündem, Maltepe, Spor 19 Temmuz 2017

Behram Kaçar yeniden başkan

Behram Kaçar Yeniden Gülsuyuspor Başkanı Oldu. Gülsuyuspor Olağan Genel Kurulu Türkan Saylan Kültür Merkezinde yapıldı. Düzenlenen genel…

Behram Kaçar Yeniden Gülsuyuspor Başkanı Oldu.
Gülsuyuspor Olağan Genel Kurulu Türkan Saylan Kültür Merkezinde yapıldı. Düzenlenen genel kurulda divan başkanlığı görevini Adem Etirli’nin divan başkanlığını yaptığı genel kurulda, seçime tek liste ile girildi ve Behram Kaçar Yeniden Gülsuyuspor Başkanı Oldu.

Genel kurulun selamlama konuşmasını yapan Başkan Behram Kaçar, Stadın yapımı ile ilgili olarak gösterdiği çabaya ve stadı spor camiasına kazandırdığı için Maltepe belediyesine teşekkür etti.
“Toprak sahamız varken altyapımız daha güçlüydü. Sahasız geçen 11 yıllık süre içerisinde bir neslimizi kaybettik. Sahasız geçen süre içerisinde taşıma ile faaliyetlerimizi hallettik. Başıbüyük ve Gülensu sahasında faaliyetlerimizi yürüttük. Hentbol ve Boks dallarında da faaliyet gösteriyoruz. Spor toplumda ahlaklı insanların yetişmesine en büyük katkıyı sunar. Gülsuyuspor bu anlamda skorun peşinde değil. Gençlerimizin toplumumuza kazandırılması bizim en büyük görevimiz. Tüm spor kulübü başkan ve yöneticilerine teşekkür ederim. İşimiz zor arkamızda destek bu zor şartları aşmak için önemliydi. Destek nedeni ile tüm katılanlara teşekkür ederim.” dedi
Gülsuyuspor yönetimi şu isimlerden oluştu:
Yönetim Kurulu Asil: Behram Kaçar, Yunus Erdel, Haşim Taş, Davut Akman, Cem Kazım Sağbilge, Şenay Aslantepe, Mehti Yalçın, Bülent Bayır, İsmail Ovacık, Muhsin Yiğit, Ebu Talip Yıldırım, Yönetim Kurulu Yedek: İbrahim Şahin, Menduf Şerefoğlu, Sebahattin Akcan, Raif Kara, Hüsamettin Özdemir, Hüseyin Tatar, Kemal Şahin Nergis, Rahim Akçay, Yaşar Aksu, Remzi Polat, Erol Gökkaya.

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |