Ana Sayfa Gündem, Maltepe 22 Aralık 2017

Hodri Meydan

Maltepe’yi yönetenler, siyaset yapanlar, Belediye Başkanı, meclis üyeleri, başkan yardımcıları, ilçe yöneticileri. Kılıçdaroğlu’nun yaptığını sizlerde yapın. Halka…

Maltepe’yi yönetenler, siyaset yapanlar, Belediye Başkanı, meclis üyeleri, başkan yardımcıları, ilçe yöneticileri. Kılıçdaroğlu’nun yaptığını sizlerde yapın. Halka hesap vermekten korkmayın. Sizleri oraya getiren seçmenlere geçen dört yılın hesabını açık yüreklilikle verin. Bakalım bu süreçte kimler nereden nereye gelmiş. Kamu adına soruyoruz, herkes dünden bugüne mal beyanını herkes açıklasın. Hatta gidip savcılara kendilerinin mal varlıklarını araştırma dilekçesi versin, görelim.

Yoksa yarın seçim dönemi bu seçmenin karşısına ne yüzle çıkacaksınız.
CHP, Kılıçdaroğlu ve yakınlarının mal varlığının araştırılması için önerge verdi
“Yolsuzlukların önlenebilmesi adalet, eşitlik, şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkelerine dayalı bir yönetim anlayışının başta siyasi parti genel başkanları olmak üzere tüm siyasetçiler ve üst düzey kamu yöneticileri tarafından benimsenmiş olmasına bağlıdır.
“Temiz siyaset yapanlar hesap vermekten hiçbir zaman korkmazlar, dürüst olduklarını her fırsatta topluma ispatlamaktan kaçınmazlar ve halka hesap vermeyi siyasi ve kişisel bir sorumluluk olarak kabul ederler.”
Görevden alınan Ataşehir belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin daha önce medyada yer alan haberler üzerine, doğrudan savcılığa gidip kendisini ve ailesini ihbar etmiş, “O soruşturmaların tamamı yapılmıştır ve (Battal İlgezdi) aklanmıştı.

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |