Ana Sayfa Gündem, Maltepe 3 Ekim 2017

Maltepe Belediyesi mumla aydınlanacak

Maltepe Belediyesi mumla aydınlanıyor! Maltepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü 1200 adet Mumluk alıyor. Tutarı 48.000,00…

Maltepe Belediyesi mumla aydınlanıyor!

Maltepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü 1200 adet Mumluk alıyor. Tutarı 48.000,00 TL + KDV… Vazo alıyor Tutarı 48.000,00 TL + KDV…

Canan Döner, size bağlı Maltepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü 1200 adet mumluk neden aldı?

Canan Döner, size bağlı Süreyyapaşa Sağlık, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri A.Ş mumlukları yine size sattı?

Canan Döner, size bağlı Maltepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü 50+50+50 vazo 10 adet tabak neden aldı?

Canan Döner, size bağlı Süreyyapaşa Sağlık, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri A.Ş vazoları yine size sattı?

Maltepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü 1200 adet Mumluk alıyor. Tutarı 48.000,00 TL + KDV… Vazo alıyor Tutarı 48.000,00 TL + KDV…

Canan Döner, satan sen, alan sen. Bu nasıl bir alış veriştir. Kamudan toplanan ve kamuya ait olan belediyenin paraları nerelere gidiyor?

Canan Döner, Size güvenip meclis üyesi yapan, Maltepelilerin haklarını savunmanızı bekleyen seçmenlerinize bunları açıklayın. Konuşursanız belki işinizden olursunuz, konuşmazsanız siyasetten ve toplumun vicdanından silinip gidersiniz. Bir takım çıkar gruplarının kurdukları tezgahların içinde olmak sizin gibi birine yakışır mı?

Satıcı Firma Süreyyapaşa Vakfına bağlı olarak kurulan Süreyyapaşa Sağlık, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri A.Ş

Şirket 10 Mart 2015 yılında kuruluyor. Mumlukları sattığı tarih; Fatura Tarihi 30 Nisan 2015

Yine Süreyyapaşa Vakfına Bağlı olarak kurulan bu firmanın işlettiği Süreyyapaşa Vakfı Cam Tasarım Atölyesi 10 Mart 2015 tarihinde açılıyor.

Aynı firmadan mumluk alan Maltepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bu sefer, Aynı firmadan 48.000,00 TL+ KDV tutarında, 50+50+50 vazo 10 adet tabak alıyor. Fatura tarihi 01.07.2015

SATAN KİM? Canan Döner.

ALAN KİM? Canan Döner.

SÜREYYAPAŞA SAĞLIK EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Kuruluş Tarihi 23 Temmuz 2014, Çarşamba

Yetkilileri, CANAN DÖNER Yönetim Kurulu Başkanı Müştereken – ALİ EKBER ASKER Yön. Kur. Başkan Yardımcısı Müştereken – NİLGÜN SEVDİREN Yönetim Kurulu Üyesi Müştereken – ZAFER İBİŞ Genel Müdür Temsil ve ilzama yetkili.

Başkan Yardımcısı Canan DÖNER. Bağlı Müdürlükler.

Mali Hizmetler Müdürü Nilgün SEVDİREN

Kreş ve Çocuk Gelişimi Müdürü Faruk SÜSLÜ

Kütüphane, Kurslar ve Eğitim Müdürü Erkan DUYAR

Kadın, Aile ve Engelli Hizmetleri Müdürü Nilgün SEVDİREN

Kültür Müdürü Zeynep HAYMAN

 

Canan DÖNER kimdir?

* Mart 2014 yerel seçimlerinde Maltepe Belediyesi Meclis Üyesi seçildi ve Nisan 2014 – Nisan 2015 tarihleri arasında Maltepe Belediyesi Encümen Üyesi olarak görev yaptı.
* Kadınlara yönelik eğitim ve üretimi teşvik amacıyla çevre dostu ilkeleri de gözeterek Türkiye’de ilk defa yenilenebilir enerji sisteminin kullanıldığı Süreyyapaşa Cam Tasarım Atölyesi projesini geliştirerek Mart 2015’te projenin faaliyete geçmesini sağladı.
* Haziran 2015 itibariyle Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine atanan Canan DÖNER, Süreyyapaşa Vakıf Şirketi olan Süreyyapaşa Sağlık, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Şimdi soralım. Sayın Canan Döner 1-Süreyyapaşa Cam Tasarım Atölyesi ürünlerine baktığımızda MUMLUK diye bir ürüne rastlamadık. 2- En çok satılanlarda bu ürüne yine rastlamadık. 3- Kesilen faturadaki fiyatlara denk gelen ürünleri de bulamadık. 4- 1200 adet MUMLUK nerde ve kimlere dağıtıldı.

Sorular çok, Maltepeli ve belediyede, şirkette sorumlu olarak kamuoyunu aydınlatır mısınız.

Yoksa bu ve buna benzer birçok konuda soruları biz mi cevaplayalım.Tema Tasarım |