Ana Sayfa Uncategorized 6 Ekim 2017

MATAŞ ve Besim Ünsaldı

Maltepe Belediyesi bünyesinde kurulan MATAŞ çalışanları içinde Maltepe de hatta İstanbul da bile oturmayan, Bankamatik elemanları var…

Maltepe Belediyesi bünyesinde kurulan MATAŞ çalışanları içinde Maltepe de hatta İstanbul da bile oturmayan, Bankamatik elemanları var mı? Kaç kişi? Kuruluşundan bu güne eş dost muhabbeti altında yürütülen bu kurum için sadece basit bir örnek sunalım.

Tırmık şöyle anlatmıştı.

“Peki, amca, şuna ne diyeceksin? Besim’i tanır mısın, hani Hatay il başkanlığı için çabalayan genç uşağı.

Bakalım ne gelecek… Tanımam ama ismini duydum. Besim Ünsal’dı değil mi? 2015 yılında aday olmuştu da 23 oy almıştı gibi bir şeyler hatırlıyorum. Şimdi konuyla ne ilişkisi var yani. Adam Hatay’da. Biz buradayız anlamadım.

Eh işte amca, anlamazsın. Adam kimin kan kasıysa Burayı es geçelim, adam 2015 yılında Hatay’da ama Maltepe de MATAŞ firmasında 3.708 TL maaşla çalışıyor. Anladın sen onu. İstersen diğerlerini sayarım.

besim Ünsaldı bordro

Yok artık Tırmık, Bu MATAŞ Maltepelilerin değil mi? Bu konuda halka bilgi vermiyorlar ama anlaşılan sen bilgi sahibisin. Anlat bakalım bunlar ne iş yapıyorlar. Nereden kazanıyorlar sen bilirsin.

Valla amca yapılan bir iş yok. Danışıyorsun parayı veriyorsun… Yersen… Düşünsene Türkiye’nin en iyi firmalarında yönetici ol, CEO ol, sonra gel MATAŞ’a başkan ol. Finansla içli dışlı olan biri neden burayı tercih etsin hiç düşündün mü? Al gülüm, ver gülüm işleri. Neyse sen sonra bakarsın.”

………………………………………………

Besim Ünsaldı CHP Hatay İl Başkanlığı’na aday oldu.

Ünsaldı’nın açıklaması şöyle:

Bugün Hatay dört bir tarafıyla ateş çemberine hapsedilmek istenen ülkemde,

Hem CHP’nin, hem de Türkiye’nin örnek birleştirici gücüdür.

……………………………………………

İşte ben, bu hedeflerle yola çıktım.

Gençliğin bu çağda bu çapı genişleteceğini savunuyorum.

Ben masa başı, masaüstü il başkanlığına değil, Mahallelerimin gece gündüz bekçiliğine talibim… 13.12.2015 13:38 Gerçek gündem.

MATAŞ yönetim kurulu başkan yardımcısı Melih Morsümbül’den övgü.

Besim ÜNSALDI Retweetledi

Melih Morsünbül 🇹🇷‏ @MelihMorsnbl 17 Eki 2014

Abilerin Kralı düğünüme katılarak bizi onurlandırdı. Var ol hep yanımızda ol Abilerin kralı

Ekşi sözlük sitesinden Besim Ünsaldı yorumu

besim ünsaldı

  • bu adamı üniversite yıllarından tanırım, şimdilerde de hatay ın chp il başkanlığına soyunmuş şahsiyet lakin fırıldak bir tiptir, güneş gözlüğüme kadar yürütmüşlüğü bile vardır.

18.02.2016 17:56 pandik atak

  • bu azimle CHP’ye genel başkan bile olur bu arkadaş. gözlüğü yolla besiiim.

01.05.2016 22:06 pandik atak

Google NewsTema Tasarım |