Ana Sayfa Gündem, İstanbul, Maltepe 12 Mayıs 2018

Ardahanlılar Derneği Başkanı Sn.Yaşar Geler Gazetemizi Ziyaret etti

Ardahanlılar Derneği kurucusu ve başkanı Sn.Yaşar Geler gazetemizi ziyaret etti. Başarı dileklerini iletti; ülke gündemi ve sorunları…

Ardahanlılar Derneği kurucusu ve başkanı Sn.Yaşar Geler gazetemizi ziyaret etti. Başarı dileklerini iletti; ülke gündemi ve sorunları ile ilgili sohbet ettik.. Ardahanlılar Derneğinin etkinlikleri ve gerçekleştirdikleri projelerle ilgili bilgi aldık.

Yaşar Geler ile

Maltepe ilçesinde bir çok kent ve köy derneği bulunduğunu belirten Yaşar Geler; milli birliğe ve beraberliğe çok ihtiyacımız olduğu bu dönemde, milli bayramlara sahip çıkarak  kutlama etkinliklerine katılan ve çelenk bırakan tek dernek olduklarını anlattı..
Dernek olarak ihtiyaç sahibi köy okullarına giysi, kırtasiye, bilgisayar ve teknik donanım desteği verdiklerini anlatan Yaşar Geler farklı projelerle çalışmalarına devam edeceklerini söyledi..Bu çalışmalarla ülke genelinde yaşanan sıkıntılı günlerde ülkemizin dayanışma ve yardımlaşma geleneğini canlı tutmaya çalıştıklarını ekledi.
Yaşar Geler ile

Ardahanlılar Derneği olarak 18 Mayıs Cuma günü Küçükyalı Evlendirme Dairesi Kubbealtı Salonunda bir iftar daveti düzenlediklerini belirten Yaşar Geler, düzenledikleri iftar davetine tüm Maltepeliler davetlidir dedi

Bu nazik ziyaretinden dolayı Sn.Yaşar Geler’e ve tüm dernek üyelerine teşekkür ediyor; başarılarının devamını diliyoruz.

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |