Ana Sayfa Gündem, Maltepe 20 Şubat 2018

Başkan istifa et

“Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra, kişiliksiz kalırlar.” Hz. Ömer Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Lütfen istifa et,…

“Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra, kişiliksiz kalırlar.” Hz. Ömer

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Lütfen istifa et,  Bulunduğunuz makama yakışmadınız, bu işi beceremediniz. Hem Maltepe’ye, hem de partinize büyük zararlar verdiniz.

Görevden alınırsanız, (ki bunu istemeyiz) sanmayın ki parti bana sahip çıkar meşhur olurum.  Artık partinin de seni defterden sildiğini  bizden daha iyi biliyorsun.Unutma ki, Maltepe de aldığın oylar senin değil CHP oylarıdır ve sen buna layık olamadın.

Özellikle hep “havuz medyasına “ verdiğin röportajlarda,

“Öncelikle sol, sosyal demokrat, devrimci ve toplumcu bir siyaset anlayışına sahibim” diyorsun. Halktan yanayım diyorsun,

Gazeteciyim diyorsun,

Özgür basından yanayım diyorsun.

Konuşmak kolay ama hayata geçirmek zordur.

Bir örnek verelim; Maltepe’de duvarlar sanki çok temiz, tabela kirliliği yok, astığınız pankartlar hiç görüntü kirliliği yaratmıyor ama bir sade, işsiz insanın gazetemizin haberlerini bir kahve camına yapıştırdı diye ‘kabahatler kanunu’ diye 5 bin 5 yüz TL ceza kesiyorsun.

Yolları, kaldırımları işgal edilmiş Maltepe’yi görmüyorsun. Zabıt tutulmuş bir binanın altına kafe açılmasını görmüyorsun. Buradan o kadar çok örnek yazabiliriz ki, şaşıp kalırsın.

30 Mart 2014 sabahı  seçim sandıklarının okulların önünü yasak bildirilerle kim donatmıştı sayın Kılıç,

çevreyi kirletmek, izinsiz bildiri dağıtmak kabahatler kanununa girmiyormu…

Belediye işlerini iki tane genç oğlana bırakarak yöneticilik olmaz. Maltepe de dönen bütün dolapları artık bilmeyen kalmadı. Dört yıl cırcır böceği gibi çalarak geçti. Söylediğiniz hiçbir şeyi yapamadınız ve hep rantın peşinden koştunuz.

Bir an önce istifa edip hem kendinizi, hem de partiyi kurtarın.

Artık karıncalar size buğday vermeyecek.

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |