Ana Sayfa Gündem 27 Kasım 2018

Ercan Köymen: Maltepe için Aday Adayıyım

Ercan Köymen Maltepe Belediye Başkanlığı için Aday adayı oldu. CHP Maltepe ilçesinde aday adaylığı açıklamasında bulunan Ercan…

Ercan Köymen Maltepe Belediye Başkanlığı için Aday adayı oldu. CHP Maltepe ilçesinde aday adaylığı açıklamasında bulunan Ercan Köymen, “Belediyecilikte yeni bir perspektif çizmek istiyorum” dedi.

“Maltepe de büyümüş, Maltepe’ye hizmet etmiş biri olarak Maltepe belediye başkanlığına aday adaylığımı açıklıyorum.

Dünyayı bilen, Türkiye’yi bilen, gözetleyen, gelişmeleri takip eden biri olarak Aday adayı oluyorum. Dünya siyasetini yakından takip eden biri olarak, Sosyal Demokrat ilkelerini hayata geçirmek, yerelden genele toplumsal örgütlenmenin hayata geçirilmesi için adayım.

Belediyemizin olanaklarını kullanarak kişisel ikbal kapılarını zorlayıcı, yazılı, sözlü veya görsel ajitasyonları hizmetten saymayacağız. Halkın cebiyle kişisel reklam yapmak gibi bir pişkinliğe asla itibar etmeyeceğiz.

Partimizin kurucu felsefesi ve sosyal demokrasinin evrensel ilkeleriyle bağdaşmayan pratik ve siyasal kirlenmeleri görmezden gelmeyeceğimi ve bu tür kirlenmelerden uzak duracağıma dair kararlılığımı vurgulayarak aday adaylığımı açıklıyorum.

Google NewsTema Tasarım |