Ana Sayfa Gündem 11 Kasım 2018

Maltepe AKP Belediye Başkan Aday Adayı Şuayip İçli

Belediye Başkan Adaylığı, Maltepe’yi yönetme istek ve arzusundan çok bir iddianın, samimiyetin, hayalin, liyakatın, sadakatin, sevdanın bir…

Belediye Başkan Adaylığı, Maltepe’yi yönetme istek ve arzusundan çok bir iddianın, samimiyetin, hayalin, liyakatın, sadakatin, sevdanın bir ifadesidir. Biz bu iddia ile yola koyulduk. Maltepe’yi ve Maltepeli’leri dert edindik. Maltepe’nin sorunlarına kayıtsız kalamadık. Maltepe’nin hali hazır durumunu ve görüntüsünü kabullenmedik ve Maltepe ve Maltepeli’lerin daha iyisine layık olduğuna ve daha iyisini hak ettiğine inandık. Maltepe’yi ve Maltepeli’leri biliyor ve tanıyoruz, sorunlarını da çözümlerini de biliyoruz. Maltepe’ye ve Maltepeli’lere güzel eserler bırakmaya ve hizmetler üretmeye talibiz.Şuayip İçli

Maltepe’yi yönetmeye talip birisi olarak, Maltepe ve Maltepe’liler üzerinde 30 Mart 2014 tarihinde yapılmış bir önceki seçimden beri ve aralıksız olarak;  en başta Ak Partinin Tüzük, İlke ve Kuralları çerçevesinde, Ak Parti İlçe Başkanlığımızın Kurucu Başkan dahil bütün Başkanları ve mevcut İlçe Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Belediye Meclisi Üyelerimiz ile Mahalle Başkanlarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, esnaf odalarının üyeleri ve temsilcileri, STK’ların üye ve temsilcileri, memur ve işçi sendikaları üye ve temsilcileri, başka siyasi partilerin mensupları ve yöneticileri gibi farklı gruplar ile çalışılmış, görüş alış-verişlerinde bulunulmuş ve edinilmiş bilgilere göre etüdler yapılmıştır.

Farklı siyasi anlayış, parti ve inanç mensuplarından ve meslek gruplarından oluşmuş 12 kişilik bir ekip ile olabildiğince geniş ve derinlemesine çalışmalar yürütülmüş ve bu çalışmaların bir sonucu olarak, Belediye Başkan Adaylığı başvurusunda bulunulmasına oy birliği ile karar verilmiştir. Bugün yapmış olduğumuz başvuru, bu ekibin ortak kararının bir sonucudur.

Bildik çalışma usul ve esasları ve bildik kişiler ve yüzler ile Maltepe Belediyesinin Ak Partili olmasının zor olduğunun farkındayız. Zor olanı kolaya çevirmeye talibiz. Geçmişte bu uğurda hizmet etmiş ve talip olmuş herkese teşekkür ederiz. Bu nedenle, yeni bir şeyler yapmaya ihtiyaç olduğunu ve zor olanı kolaya çevirmeye ve kazanmaya ve başarmaya talibiz.
Günümüzü, Maltepe’yi ve Maltepeli’leri anlayan, muhatap alan ve onları önceleyen ve önemseyen bir anlayışla yola koyulduk ve Maltepe’ye özel sorunlara yine Maltepe’ye özel çözümler üretmeye çalıştık. Uluslararası ölçekte, “anganjman kurallarının bile değiştiğine şahitlik ettiğimiz bir dönemde, Maltepe’de yerel seçim çalışma usul ve esaslarını değiştirmemiz gerekliliğini ortaya koyduk. Bu anlamda, Maltepe’de “Devrim ya da İnkılap” ruhuna ihtiyaç olduğunu tespit ettik ve ekibimiz de bir nevi “Devrim Konseyi ya da İnkılap Heyeti” gibi çalışmalar yürütmüş ve yürütmeye de devam etmektedir.
Bu inanç ve ruhla, Maltepe Belediyesini ve Maltepe’yi hep birlikte yönetmeye talip olduk. Maltepe ve Maltepeli’lere Hizmet İçin Çıktığımız Bu Yolculuğumuza siyasi parti, inanç ve kültür farkı gözetmeksizin herkesi ve bütün Maltepeli’leri davet ediyoruz.
Maltepe’yi Maltepeliler Yönetecek, Maltepe Kazanacak! dedi
Av. Şuayıp İçli
Ak Parti Maltepe Belediye Başkan Aday Adayı
Google NewsTema Tasarım |