Ana Sayfa Gündem, İstanbul, Maltepe 1 Kasım 2018

Maltepe Ardahanlılar Derneğinden Muhteşem Kutlama

Maltepe Ardahanlılar Derneği kuruluş yıl dönümleri ve Cumhuriyetimizin 95. yıl dönümünü muhteşem bir kokteyl ile kutladı. Kars’ın…

Maltepe Ardahanlılar Derneği kuruluş yıl dönümleri ve Cumhuriyetimizin 95. yıl dönümünü muhteşem bir kokteyl ile kutladı. Kars’ın düşman işgalinden kurtuluşunun  98. Yıl dönümünün de aynı tarihte olması nedeni ile 3 büyük kutlama bir arada yapıldı.
İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan kokteylin açılış konuşmasını dernek başkanı Yaşar Geler yaptı.

Yaşar Geler konuşmasında; Cumhuriyetimizin 95. Kuruluş yıl dönümü ile Derneğimizin kuruluş yıl dönümünü bir arada kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kars’ın düşman işgalinden kurtulmasının yıl dönümünün de aynı tarihte olması nedeni ile bu gece 3 doğum gününü bir arada kutluyoruz dedi ve konuklara teşekkür etti.

Maltepe Belediyesi Kubbealtı salonunda düzenlenen kokteyle CHP İstanbul milletvekili Gürsel Tekin, Belediye Başkan Yardımcısı Gültekin Karataş, Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve Maltepe’nin bir çok tanınmış siması katıldı.

Yaşar Geler’in konuşmasının ardından Kafkas Ekibinin muhteşem dans gösterisi ile devam eden kokteyl, pasta kesimi ve 10. Yıl marşı ile sona erdi.

Cumhuriyet Pastası

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |