Ana Sayfa Gündem, Maltepe, Politika 20 Şubat 2018

Tırmıktan fotolar

Tırmık merhaba, hoş geldin. Hayırdır yorgun görünüyorsun. Merhaba, sayenizde be amca. Doğanın içine ettiniz, mevsimler karıştı, Şubat’ı…

Tırmık merhaba, hoş geldin. Hayırdır yorgun görünüyorsun.

Merhaba, sayenizde be amca. Doğanın içine ettiniz, mevsimler karıştı, Şubat’ı Mart sandık bi koşturmadır gidiyor işte.

Sende haber çoktur tırmık, ne anlatacaksın?

Aslında amca sizde bir laf vardır. “Eline, diline, beline sahip ol” diye. Bu konuda biraz laf edecektim ama, bazı fotolar bu sayının konusu olsun. Bu konuyu daha detaylı konuşuruz.  Diyorum ki; bazı siyasilerle fotoğraf çektirsem meşhur olur muyum veya bana daha iyi davranırlar mı?

Siz insanlar garipsiniz,İnsanlar biri hiç bir siyasi vasfı olmadan Siyasetçilerle fotoğraflanıp sosyal paylaşım ağlarına bunu koyuyorsa bilin ki o kişinin Hiç bir zaman bir siyasi vasfı olmayacaktır. Türk Milletinin özelliği bu.Nedense HAVA atmak.

Görelim şunları.
Ali Kılıç

Ali Kılıç  🇹🇷Onaylanmış hesap @BskAliKilicİçişler Bakanımız @suleymansoylu ile Haliç Kongre Merkezindeyiz.Tekiler o kadar çok ki. Bir iki örnek verelim.CHP eski Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın da fotoğraflara, “Bakışların bana biraz cesaret versin” yorumunu yaptı.

Bu fotoğraflara bir tepki de CHP’nin önemli isimlerinden İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner’den geldi. Cihaner sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Belediye başkanlarımızın (parti politikalarını, kaygılarını ve gündemlerini gözetmeyip) “iktidara yaranma” görüntüsü verebilecek söylem ve görüntülerden kaçınmaları gerekir. Zorunlu resmi temaslar dışındaki bu görüntüler, -en azından- boyun eğmeyenlere ve direnenlere hakarettir.”

Özgür Özel, CHP’li Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile çekildiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşmasına ilişkin “Maltepe Belediye Başkanının çektirdiği fotoğrafı görünce içim sızladı” dedi

Birkaç yorumsuz foto.
Ali kılıç
Düğünde karşılaştık….

Ali KılıçCenazede karşılaştık….

Ankara da karşılaştık….

Açılışta karşılaştık…

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |