Ana Sayfa Gündem, İstanbul, Maltepe 24 Şubat 2018

Umut paylaşmaya devam ediyor

Umut Treni Derneğinin katkılarıyla Beşçeşmeler meydanında Ali Bulut’un ölüm yıldönümü nedeni ile 300 aileye yemek dağıtımı yaptı….

Umut Treni Derneğinin katkılarıyla Beşçeşmeler meydanında Ali Bulut’un ölüm yıldönümü nedeni ile 300 aileye yemek dağıtımı yaptı.

yemek dağıtımı

Ebru Hatun Bilgin Karabulut eşi Ali Karabulut için yapılan dağıtıma, Karabulut ailesi Dernek başkanı Burhanettin Güler ve dernek gönüllüleri yemek dağıtım yaptı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı yemekte, pide, helva, ayran, kurabiye, börek dağıtımı vatandaşların memnuniyeti ile karşılandı.
halka yemek dağıtıldı

Yemek dağıtım öncesi Karabulut ailesi, 13 çocuğu mağazadan giydirdi ve onlara kırtasiye malzemesi verdi.
Dernek Başkanı Güler, Karabulut Ailesine teşekkür ederek, “Ali Karabulut’un mekanı cennet olsun. Onun hayrına ailesinin bizimle birlikte Maltepe de öncelikle ihtiyaç sahiplerine verdikleri bu yemek gerçekten bir çok aileyi ve çocuğu çok mutlu etti. Bu paylaşım gerçekten toplumun önemli değeridir.
Kırtasiye Dağıtımı
Bu sayede paylaşma geleneğinin iyi ve kötü günde birlikte olmanın örneğini göstermektedir. Biz dernek olarak bu paylaşım geleneğini tüm etkinliklerimizle sürdüreceğiz. Tüm destekçilerimize candan teşekkür ediyorum.

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |