Ana Sayfa İstanbul, Türkiye 20 Şubat 2018

Askıda lahmacun

Umut Treni Derneği ve Kervan Kebap işbirliğiyle başlatılan “Sosyal Sorumluluk Projesi”  yoğun bir katılımla devam ediyor. Kuruluşunun…

Umut Treni Derneği ve Kervan Kebap işbirliğiyle başlatılan “Sosyal Sorumluluk Projesi”  yoğun bir katılımla devam ediyor.

Kuruluşunun sekizinci yılını kutlayan Umut Treni Derneği, yardım ve desteklerini artırarak devam ediyor. Yeni başlatılan “Sosyal Sorumluluk Projesi” ile toplanan lahmacunlar hafta sonları paketler halinde ailelere dağıtılıyor. Konuya ilişkin açıklama yapan Dernek Başkanı Burhanettin Güler, “Bu kampanyanın hayata geçirilmesinde önemli rol oynayan Kervan Kebap çalışanlarına ve firma sorumlusu Cahide Albayram, Temuçin Göçer  ve bu projeye destek olan tüm insanlara sonsuz teşekkür ederim. Bu kampanya sayesinde, bir çok aileye azda olsa yardım ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Beşli paketler içinde hazırladığımız lahmacunları imkanlarımız oranında ihtiyaç sahibi her aileye ulaştırmaya çalışıyoruz.
Umut Treni

Sizin canınız hiç lahmacun çekti mi? Bunu şunun için soruyorum. Dağıtım yaparken bir evde hamile olan bir kadınla karşılaştık ve ‘canım çok lahmacun çekmişti sizi Allah gönderdi’ dedi. Çok duygulandım ve çok mutlu oldum. Paylaşmanın, bölüşmenin ne kadar önemli olduğunu anlatamam. Bu mutluluğu bize destek veren tüm gönüllülerin kendi içlerinde hissettiğini biliyor ve onlara bu duyarlılıkları için tekrar teşekkür ediyorum.

Askıda lahmacun

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |