Ana Sayfa İstanbul, Türkiye 27 Mart 2018

Dilek Uyar okurları ile buluşuyor

Dilek Uyar, ”Parmağımı Bırakma” isimli kitabının imza gününde okurları ile buluşuyor. 01 Nisan pazar günü 13.00’de Hasan…

Dilek Uyar, ”Parmağımı Bırakma” isimli kitabının imza gününde okurları ile buluşuyor. 01 Nisan pazar günü 13.00’de Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi Fuaye Alanında yapılacak imza gününde okurları ile tanışıp kitaplarını imzalayacak. Aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olan ”Parmağımı Bırakma” kitabı şimdiden yoğun ilgi görüyor..
Daha önce de gençler, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili bir çok sosyal sorumluluk projesine imza atan Dilek Uyar bu kez daha geniş kitlelere ulaşabilmek ve ülkemizde hızla yayılan çocuk gelin,çocuk tecavüzü konusunda farkındalık yaratmayı amaçladığı için bu kitabı yazdığını söyledi. Dilek Uyar bu kitabı maddi bir beklenti amacı ile yazmadığını , düzenlenecek imza günü veya söyleşi gibi etkinliklerde kitabını sadece maliyet ücreti ile vereceğini; en büyük hedefinin kitabını ülkenin her kesiminden insanlara ulaştırabilmek olduğunu söyledi..
Kitapta engelli bir çocuğun aşkı da konu ediliyor…Çok farklı bir bakış açısı ile kaleme alınan Parmağımı Bırakma adlı kitabın herkesin beğenisini kazanacağını düşünüyoruz biz de. Dilek Uyar’a başarılarının devamını diliyoruz.

 

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |