Ana Sayfa Dünya, İstanbul, Türkiye 11 Ağustos 2018

Kartal Belediyesi, “İmar Barışı Bilgilendirme Masası” Kurdu

Kartal Belediyesi, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğü çalışma kapsamında belediyenin giriş katında, ilçe halkına…

Kartal Belediyesi, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğü çalışma kapsamında belediyenin giriş katında, ilçe halkına danışmanlık ve teknik destek hizmeti sağlaması amacıyla “İmar Barışı Masası” kurdu.

Kartal’da binlerce binayı ilgilendiren imar barışı çerçevesinde, ilçe halkına danışmanlık ve teknik destek vermek amacıyla kurulan imar barışı masasında; İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Deprem Dönüşüm ve Yapı Kontrol Müdürlüğü ile Mali Hizmetler Müdürlüğü personelinin yanı sıra; Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü teknik elemanları da vatandaşlara hizmet verecek. Bilgilendirme ve e-devlet üzerinden giriş yapılması hususunda vatandaşlara fayda sağlayacak olan İmar Barışı Masası, Kartal Belediyesi hizmet binasının giriş katında bulunan fuaye alanında hafta içi her gün 8.30-17.00 saatleri arasında vatandaşlara hizmet verecek. Bilgilendirme masası, İmar Barışı müracaatı için son gün olan 31 Ekim 2018 tarihine kadar vatandaşları kabul edecek.

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |