Ana Sayfa İstanbul, Türkiye 29 Mayıs 2018

Umut Trenin’de İftarlar Devam Ediyor:Dün Gece MOBDER’in katkıları ile

Umut Treninde dün akşamki iftar yemeğinin  evsahipliğini MOBDER yaptı. Moder’i temsilen Nesim Tüzmen oradaydı ve yemek sırasında…

Umut Treninde dün akşamki iftar yemeğinin  evsahipliğini MOBDER yaptı. Moder’i temsilen Nesim Tüzmen oradaydı ve yemek sırasında tüm detayları titizlikle takip etti. Kendisi ile kısa bir röportaj yapma fırsatı bulduk. MOBDER’i ve faaliyetlerini Nesim Tüzmen’den dinleyelim:
MOBDER ( Mobilya Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği) ülkemizin üst segmentte mobilya üretim, ihracat ve ticaretini yapan saygın markalarını aynı çatı altında toplayan bir sivil toplum kuruluşudur.
MOBDER ev sahipliğini yaptığı çeşitli uluşlararası seminerlerle AB müktesebatını anlatan çeşitli eğitim çalışmaları ve yurt içi-yurt dışı fuar organizasyonları ile sektörde öncüdür.
MOBDER butik bir dernek olmasına rağmen sosyal sorumluluk projelerine çok önem verir ve bu konuda çok aktiftir. ÇYDD,TEMA,Otizm ile Güçlü Aile Derneği gibi derneklerin hazırladığı projelere destek verdiğimiz gibi,örneğin üyelerimizin doğum günlerinde Tema Vakfı aracılığı ile hediye olarak  fidan dikimi yapıyoruz…
Öğrencilere burs veriyoruz, ihtiyaç  sahibi ailelere erzak giysi gibi yardımlarında bulunuyoruz. Umut Treni  ile de birlikte çalışıyor destek veriyoruz. Ramazan ayında iftar yemekleri, erzak ve giyecek dağıtımı yapılıyor..Biz de dernek olarak katkı sunuyoruz..Tabii Ramazan ayı dışında da katkılarımız devam ediyor.
Biz de Özgür İfade Gazetesi olarak MOBDER’e ve Nesim Hanımefendiye teşekkür ediyor,başarılarının devamını diliyoruz.
iftar yemeği

Google News XX Sitesi

İlginizi çekebilir

ORTADOĞULULUK NEDİR?

ORTADOĞULULUK NEDİR?Tema Tasarım |