Ana Sayfa Uncategorized 8 Şubat 2018

Sevgililer Gününe Özel Konser

Kartal Belediyesi’nin 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı etkinlikler kapsamında Sinem ve Didem Balık kardeşler, “Aşk ve…

Kartal Belediyesi’nin 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı etkinlikler kapsamında Sinem ve Didem Balık kardeşler, “Aşk ve Nostalji” adını taşıyan klasik müzik konseri ile Kartallılara enfes bir müzik ziyafeti yaşatmaya hazırlanıyor.
Sanatçılar

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Sevgililer Günü dolayısıyla organize ettiği etkinliğin ilki saat 14.00’da Ankara Caddesi’nde gerçekleşecek. Etkinlikte roman kıyafetleri giymiş tiyatro oyuncuları tarafından karanfil ve kurabiye dağıtılırken keman sanatçıları da müziklerini Kartallı sevgililer için icra edecek. Saat 19.30’da ise Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde, klasik müzik rüzgarı esecek.  Luciano Pavarotti ve Placido Domingo gibi opera sanatçılarının klasikleşmiş eserlerini söyleme akımına uyan Sinem ve Didem Balık kardeşler, en sevilen nostaljik şarkıları, orijinal dillerinde ve Türkçe olarak dinleyiciye sunacak. Kardeşler, Aşk ve Nostalji konserinde; Giorni/Ya Sonra, Sans Toi Je Suis Seul/Sessiz Gemi, Historia D’un Amor/ Benim Bütün Rüyalarım Seninle, Un Calle Nos Separa/Anlamazdın gibi unutulmaz eserleri, çift ses olarak seslendirecek.

Etkinliğe tüm halkımız davetlidir.

Saat: 14.00 (Ankara Caddesi) 19.30 (Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi)

Tarih: 14 Şubat Çarşamba

Google News

İlginizi çekebilir

Soma Unutturulmayacak

Soma Unutturulmayacak
Tema Tasarım |