Ana Sayfa Gündem, Maltepe, Politika 16 Şubat 2019

Ahmet Baykan’a Kadın Gücü Derneğinden Tam Destek

Cumhur ittifakı MHP Adayı Ahmet Baykan , Biz büyük bir aileyiz Ordu’lu eniştemiz var.  Biz hep beraber…

Cumhur ittifakı MHP Adayı Ahmet Baykan , Biz büyük bir aileyiz Ordu’lu eniştemiz var.  Biz hep beraber kocaman Türkiye’yiz.

 Siyasi Partiler ülkemizin vaz geçilmezleridir. Sayın Genel başkanım Dr. Devlet Bahçeli beyin görevi bize vermesi, sayın Cumhurbaşkanımızın  tebliğ etmesi ile bugün buradayız. Sayın Devlet beyin hepinize selamı var. dedi.

Cumhur İttifakı MHP adayı Ahmet Baykan Ordu Mesudiye kadın gücü derneğinin misafiri oldu.

Maltepe Ordulular derneğinde gerçekleşen buluşma Kadınlarımızın yanı sıra komşu dernekler Artvinliler, Erzincan derneği, Erzurum derneği başkanlarının katılımıyla çok renkli ve yoğun bir katılımla geçti.

Cumhur ittifakı MHP adayı Ahmet Baykan beraberinde MHP ilçe başkanı Mesut Kamburoğlu, MHP kadın Kolları başkanı Didem Çakmakçı, Ak Parti İlçe başkanı Mehmet Erikçi katıldı.

Açılış konuşmasını Maltepe Ordulular  Dernek başkanı Ufuk Yıldırım yaptı.

Yıldırım,  aslında bugün biz ev sahibi olsakda geceyi organize eden Mesudiye Kadın gücü derneğimizin emekleriyle olmuştur. Kendilerine biz sadece kapılarımızı açtık.

Başkanımız Ahmet Baykana desteğimiz tamdır. Bir Başkandan beklenilen nedir?

Ahmet Baykan

 Güvenilir, dürüst, adaletli liyakata önem veren, hakkaniyetli olması beklenir. İşte tüm Bunları geçmiş ve yaşadığı hayatıyla örnek teşkil eden Ahmet Baykan dır. Ve biz Ordulular olarak sonuna kadar destekliyoruz dedi.

Ordu Mesudiye Kadın gücü başkanı Güney Uzunyurt hanım yaptığı konuşmada şahsım Artvin’liyim Sayın Başkanımızın hemşehrisiyim ve ne yapabilirim diye düşünüp harekete geçtik ev toplantısı yapalım diye düşündük katılım fazla olunca Ordu derneğimizden destek istedik sağ olsun başkanımız yardımcı oldu kapılarını bize açtı.

Biz kadın gücü olarak başkan Ahmet Baykan’ı belediye başkanı olarak koltukda görmek istiyoruz. Biz siyasetçi değiliz, siyaset den anlamayız, ancak hemşehrimi görün tanıyın kararınızı ona göre verin istedim. Ülkenin durumu ortda birlik olmak zorundayız. Dedi.

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |