Ana Sayfa Gündem, Maltepe 9 Ekim 2019

AK Parti’den, Başkan Kılıç’a Eleştiri

07.09.2019 tarihli Maltepe belediyesi Meclis toplantısı  AK Parti meclis üyelerinin yoğun eleştiri dolu önergeleri ve karşılıklı tartışmalara…

07.09.2019 tarihli Maltepe belediyesi Meclis toplantısı  AK Parti meclis üyelerinin yoğun eleştiri dolu önergeleri ve karşılıklı tartışmalara neden oldu.

Özellikle Maltepe belediyesi temizlik, çöp toplama işi için yapılan geçici ihale meclis gündeminin  önemli maddesi oldu. Ak Parti meclis üyeleri, ilçe başkanı Mehmet Erikçi başkanlığında 08.09.2019 tarihinde ilçede basın mensuplarıyla bir araya gelerek, önergelerin metinlerini dağıttı.

AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikçi ve Ak Parti Meclis üyeleri  seçim sonrası ilk kez basınla bir araya geldi. Erikçi, Maltepe Belediyesini gündeme aldığı konuşmasında Belediye Başkanı Ali Kılıç’ı eleştirerek,  Yapılan  çevre temizliği işi ve araç kiralama ihalesi, kanun ve mevzuata aykırı olarak, yasak fiil ve davranışlara devam edilmekte olduğunu belirtti., Maltepe’de bunu yaşamayız. 29 araçlık bir ihaleyle 56 araçlık ihaleyi karşılaştırıyoruz şu anda. 56 araca 1.3 milyon ödenirken 29 araca üç katı para ödendiğini görüyoruz. Ali Kılıç’ın edep dışı davranışlarda bulunduğunu görüyoruz kendisini edebe davet ediyoruz” diye konuştu.

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |