Ana Sayfa Gündem, Maltepe 18 Şubat 2019

Bolu’lular da AHMET BAYKAN Dedi

Cumhur İttifakı MHP Maltepe Adayı Ahmet Baykan Zümrütevler mahallesinde Bolu’lularla buluştu.Dernek toplantısına Ahmet Baykan ve AK Parti…

Cumhur İttifakı MHP Maltepe Adayı Ahmet Baykan Zümrütevler mahallesinde Bolu’lularla buluştu.
Dernek toplantısına Ahmet Baykan ve AK Parti ilçe başkanı Mehmet Erikçi katıldı.

Bolu Zümrütevler Dernek Başkanı Hakkı Öztürk açılış konuşmasında dürüst hakkaniyetli ve liyakat sahibi Ahmet ağabeyimize desteğimiz tamdır. Bolulular olarak Ahmet Ağabeyimizi Belediye Başkanlığı koltuğuna İnşallah oturtacağız. Dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Erikçi Yaptığı konuşmada Fetret devrine Ahmet Baykan ile son vereceğiz inşallah. Bir konuya işaret etmek istiyorum Zümrütevlerin eski bir camisi var malum deprem sorunumuz var istanbulda, Camimizi depreme dayanıklı olmadığı için yıkılma kararı alındı. Yenisini yapmak için. Kim itiraz etti CHP liler, CHP zihniyeti her zaman bunu yapmıştır. Daha fazla söze görek yok Bolu’lu hemşehrilerimiz gerekeni yapacaktır.dedi.

Cumhur İttifakı MHP Maltepe belediye başkan adayı Ahmet Baykan Konuşmasın da kısaca şunları söyledi.
Sizlerle 2009 da buluşmuştuk o günü hiç unutmuyorum, görüyorum ki o heyecan ve destekden hiç birşey kaybetmemiş. Bolu’lu hemsehrilerimiz bizi bağrına basmış. Bolu’lar kararını vermiş. Sağ olun varolun. Malum Maltepede ki durumu anlatmaya gerek yok. Sokaklara çıkın herkes mutsuz. Bu duruma dur diyecekmiyiz “tüm salon hep bir ağızdan evet diye cevap verdi” biz gelirsek ne olacak tabi ki Müjdelerimiz olacak bunları büyük bir toplantıda anlatacağız. Biz o parti bu parti diye ayırmayacağız liyakata önem veriyoruz. Apartman yöneticisi seçerken, hekim seçerken,hatta şöför seçerken bile seçici davranıyoruz, ben Artvinliyim Annem ben çocukken uzun yola çıkmadan önce şoförün kim olduguna dikkat eder yolculuğa öyle çıkardı. Biz uzun yol kaptanıyız. Kısaca 1972 de istanbul’a geldim 1975 den bugüne Maltepe’liyim Liseyi ilkokulu Maltepede, Üniversiteyi siyasi bilimler fakültesini Ankara da okudum. Bakan danışmanlığı, Etibank Müfettişliği, Kızılay Başkanlığı ve Savsav sanatçılar derneğinin halı hazırda başkanlığını yapıyorum 10 yıl Maltepe belediye Başkan Yardımcılığı yaptık. Hizmet ederken fotoğraf çektirmedik inancımız o dur ki bir elin verdiğini öbür el görmez. Velhasıl Maltepe’nin her yerinde izimiz var.
Maltepe için mali disiplin gerekiyor. Hakkaniyetli yöneticiyiz Partizanlık yapmayacağız, bugün Maltepe Partizanlıkla yönetiliyor. Mahalle bazlı depremi de göze önüne alarak projelerimizi vurguladığım gibi büyük bir spor salonundamı yaparız ancak Bolulu hemşehrilerimizi görünce acaba stad’da mı yapalım diyorum dedi. “
Salondan büyük bir alkış koptu”
Baykan, Maltepe de İstanbulda YENİDEN DİRİLİŞ için çalışıyoruz Binali Yıldırım beyle çalışıyoruz Maltepe’yi konuşuyoruz. Bize görevi tebliğ eden MHP liderim Devlet Bahçeli bey, Cumhurbaşkanımız da bizi destekliyor Tüm inançlara saygı duyoruz. Bir birimize farklı bakmıyor ayırmıyoruz. MALTEPE’DE BİR GÜNÜ OLMAYANLAR, BİR GÜN OLMAYACAKLARDIR.
BİZİ TANIYIN… Oy vereceğiniz kişiyi lütfen tanıyın. Biz acizene Maltepe’nin tüm dertleriyle dertlenmeye adayız. Güveninizi boşa çıkarmayacağız. Hepinizi saygı ve hürmetle selamlıyorum. Dedi

Salondan ayrılan Ahmet baykan anlık gelişen bir davet üzerine Çankırı’lılar muhtar tanıtım toplantısına katıldı.

Büyük bir kalabalık tarafında salonda alkışlarla karşılanan Ahmet Baykan’ı Çankırı dernek başkanı Zeynettin Aydın Karşıladı. Toplantıda kısa bir konuşma yapan Cumhur İttifakı MHP Maltepe adayı Ahmet Baykan kısaca şunları söyledi.
Çankırı’lı hemşehrilerim sizleri seviyorum Maltepeyi seviyorum ve görüyorum ki Bu salon da Çankırılılar kararını vermiş. İnşallah Maltepe’yi hep beraber kurtaracağız partizan yönetimden dedi.

Mehmet Erikçi
Ahmet Baykan
Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |