Ana Sayfa Gündem, Maltepe, Politika 14 Ocak 2019

Çan-def Ahmet Baykan’ı Kahvaltıda Ağırladı.

Kahvaltıya MHP İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu, MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, ÇAN-DEF Onursal Başkanı ve Aydınevler…

Kahvaltıya MHP İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu, MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, ÇAN-DEF Onursal Başkanı ve Aydınevler Muhtarı Sami Soydal, AK Parti Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Resul Gürsoy, AK Parti Maltepe Belediye Meclis Üyesi Hülya Türüng, Maltepe Kastamonulular Derneği Başkanı Süfyan Helvacıoğlu, Fatihin Nesli Derneği Başkanı Bülent Gürpınar, STK yöneticileri MHP ilçe yöneticileri ve Maltepe’de yaşayan Çankırı’lı aileler katıldı.

Maltepe Çankırılılar Derneği toplantı salonunda düzenlenen kahvaltıda açılış konuşmasını yapan ÇAN-DEF Başkanı Zeynettin Aydın “Sözümü fazla uzatmayacağım, Ahmet Abi gerçekten naif, kibar ve lider olmaya yakışan bir ağabeyimiz. Allah birliğimizi daim eylesin. Vatanımıza bayrağımıza ve sancağımıza göz diken vatan hainlerine hiçbir zaman fırsat vermesin diyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” ifadelerine yer verdi.
MHP Maltepe İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu, Maltepe’de yaşanan sıkıntının yolsuzluk ve hırsızlıkla sınırlı olmadığını belirterek, daha öncesi terörü destekleyen yapı iddiasını burada da tekrarladı. Mesut Kamburoğlu, 15 Temmuz gecesi kurulan Cumhur İttifakı’nın basit bir seçim ittifakı olmadığını devletin bekasına hizmet ettiğini belirterek, “Referandum ve genel seçimlerde sizlerin yanından hep mutlu ayrıldık. Maltepe’nin ehliyetli ellere teslim edilmesi konusunda Çankırılı vatandaşlarımızın verecekleri destek konusunda en ufak şüphemiz yok. Maltepe’de konunun artık yönetim sıkıntısı olmadığını, ihalelerde yolsuzluğun olmadığını sadece hırsızlık ve arsızlığın olmadığını maalesef terörü bir şekilde destekleyen  bir yapının olduğunu ve bu yapıdan kurtulmamız gerektiğini özellikle vurguladık. Dolayısıyla 31 Mart akşamında Maltepe’de gerçekleştireceğimiz Maltepe’de sizin gibi sizin içinizden birisi olan Ahmet Baykan Başkanla birlikte yine milli ve manevi değerlerine sahip olan kişilerin yönetimine verilmesi.’’ Dedi.
Cumhur ittifakı adayı Ahmet Baykan ise yaptığı konuşmada; ’’ Görüyorum ki Çankırılılar Maltepe’nin kaderine el koymaya karar vermiş. Çankırılıların birlik ve beraberliğinin bu yürüyüşte büyük önemi var. Bu yürüyüşün 31 Mart’a kadar aynı heyecanla devamını diliyorum. Tek başına Ahmet Baykan hiçbir anlam ifade etmez. Ben sizin adınıza görev yapıyorum. Sizin talep ve beklentilerinizin yükü var omuzlarımızda. Maltepe’nin üzerine çöken karabasanı kaldıracak kahramanlar sizlersiniz. Ben de bu hareketin ancak bir neferi olabilirim. Önde olan koçbaşıyım diyebilirim. Bu mücadelenin içinde sizlerin yanında olan biriyim sadece.

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |