Ana Sayfa Gündem, Maltepe 27 Mayıs 2019

Gülsuyu’nu Terör İle Özdeşleştirmek Türkiye’nin Milli Bütünlüğünü Dinamiklemektir”

GÜLSUYU’NUN GENÇLİK KANAAT ÖNDERLERİNDEN ERİKÇİ’YE”GÜLSUYU’NU TERÖR İLE ÖZDELEŞTİRMEK TÜRKİYE’NİN MİLLİ BÜTÜNLÜĞÜNÜ DİNAMİTLEMEKTİR” Gazetemizi ziyaret eden Gülsuyu gençlik…

GÜLSUYU’NUN GENÇLİK KANAAT ÖNDERLERİNDEN ERİKÇİ’YE”GÜLSUYU’NU TERÖR İLE ÖZDELEŞTİRMEK TÜRKİYE’NİN MİLLİ BÜTÜNLÜĞÜNÜ DİNAMİTLEMEKTİR”

Gazetemizi ziyaret eden Gülsuyu gençlik kanaat önderleri AKPARTİ Maltepe İlçe Başkanının seçim kuruluna vermiş olduğu dilekçedeki “Türkan Saylan Kültür Merkezi konum olarak, terör örgütü sempatizanlarının konuşlandığı, normal bir vatandaşın dahi özgür bir şekilde sınırlarına giremediği Gülsuyu mahalle sınırlarına çok yakındır” beyanında Gülsuyu’nu terörle özdeşleştirilmesine tepki koyarken Gazetemiz yazarı Murat Alperen’e oldukça manidar açıklamalar yaptılar.
Gazetemizi ziyaret eden Gülsuyu gençlik kanaat önderlerinden Sn.Alican KARSLI, Sn. Özcan GÜNELİ “Sayın Mehmet Erikçi Maltepe İlçe Başkanı olarak önce Gülsuyu’nu, Gülsuyu gençliğini ve Gülsuyulu olarak yaşamayı anlamaya davet ediyoruz. Zira anlamadan yapılan bu keskin ifadeleri kullanmak sadece AK PARTİ’ye değil tüm Alevisiyle Sünnisiyle Lazıyla Çerkesiyle Türküyle Kürdüyle … Tüm Türkiye’ye zarar verir. Ben Gülsuyu’nda doğan büyüyen bir genç olarak şunu ifade etmek istiyorum Gülsuyu’nun Alevisiyle solcusuyla ülkücüsüyle gençliğini daha doğrusu hepimizin gençliğini yıllarca bu tür bölücü söylem sahipleri mahvetti. Bu tür söylemler Gülsuyu Gençliği’nin radikal grupların ve gayrimeşru oluşumların kucağına iterken neredeyse hepimizin geleceğinin kararmasına sebep oldu. Oysa Sayın Erikçi son yıllarda mahallemiz ile bir gönül bağı kurabilseydi gençliğimizle bizzat yan yana gelerek radikal oluşumların artık gençliğimizi kullanmasına Gülsuyu’lu gençler olarak birlik beraberlik içinde başkaldırdığımızı, terörün her türlüsüne bölücülüğün her cinsine karşı olduğumuzu anlar ve bu noktada bir çok mahallemizin gencinin bedel ödediğini bilirdi.
Dahası neredeyse Gülsuyu genci olarak hepimizin geçmişinde siyasi veya farklı sabıkalarımıza rağmen artık sabıkasız Milli-Güçlü Türkiye Cumhuriyeti hayallerimiz var ki Sayın Erikçi’nin bunu anlamasını zaten beklemiyoruz. Gülsuyunun gençliği olarak tüm  Gülsuyu’luları ayağına davet eden ERİKÇİ’yi biz bu açıklamalarına rağmen, Gülsuyumuzda yaşayanları  terörist diye ifade etmesine rağmen gerçekte konu vatan oldu mu hepimizin can vereceği Gülsuyu’lular olarak çayımızı içmeye davet ediyoruz. “Gülsuyu’nu terör ile özdeşleştirmek veya Türkiye Cumhuriyeti  bayrağının sallandığı en ücra köşesindeki bir mahalleyi terörizmin teslim aldığını ifade etmek TÜRKİYE’NİN MİLLİ BÜTÜNLÜĞÜNE DİNAMİT KOYMA-TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ ACİZ GÖSTERMEKTİR!” Bu noktada sayın ERİKÇİ’yi bu yanlışından dönmeye, Gülsuyu’lulardan özür dilemeye davet ediyoruz. GÜLSUYU TÜRKİYEDİR TÜRKİYE GÜLSUYU’DUR SİZ TERÖRİSTE TESLİM ETSENİZ’DE GÜLSUYU’NUN SEMALARINDA TÜRK BAYRAĞI DALGALANACAKTIR.”

Kaynak:Hareket 2023- Murat Alperen

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |