Ana Sayfa Gündem, İstanbul, Maltepe 24 Haziran 2019

Her Şey Çok Güzel Oldu!

Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Belediye Başkanlığı seçimlerini ezici bir üstünlükle kazanması ülke genelinde büyük bir sevinçle karşılandı. Halkın…

Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul Belediye Başkanlığı seçimlerini ezici bir üstünlükle kazanması ülke genelinde büyük bir sevinçle karşılandı. Halkın iradesinin önünde durulamayacağı 23 Haziran’da bir kez daha görüldü.
Bu seçim sadece Cumhuriyet Halk Partisinin zaferi değil, Ekrem İmamoğlu şahsında birbirine kenetlenen Türk Halkının zaferidir.

Evet, İmamoğlu kazandı. Kim ne derse desin, şu parti, bu parti değil, İstanbul’u bir duruş, bir anlayış, bir hoş görü, toplumu kucaklayan, kendisiyle barışık, toplumla barışık, kavga yerine, proje anlatan Ekrem İmamoğlu kazandı. Yıllarca gerek iktidar gerekse muhalefet tarafından yapılan yanlışların hepsini alt üst eden, halkın gönlüne giren, azimli, sabırlı, olumlu kişiliği ile öne çıkan İmamoğlu, sadece İstanbul için değil, tüm Türkiye için yeni ufuklar açarak, halkın lideri oldu.

Bu başarıda yoğun emek harcayan ve aydın ve farkı bakış açısıyla çalışan İl başkanı Kaftancıoğlu’nu da unutmamak gerekir.

Türkiye de esen sert poyrazın yerini sıcak lodos bazılarında baş ağrısı yapsa da, baharın gelmesini engelleyemedi.

Evet.

Demokrasi kazandı.

Ayrımcılık değil, birliktelik kazandı.

Kardeşlik dostluk kazandı.

Rant değil, paylaşımcılık kazandı.

Her şeye rağmen, tarih kenti İstanbul kazandı.

Taş yığınları değil, doğa kazandı.

23 Haziran gecesi seçim sonuçları Maltepe İlçemizde de coşkuyla kutlandı. Maltepe meydanında CHP İlçe binasının önünde toplanan vatandaşlar halaylar çekerek büyük bir coşkuyla kutlandı. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’da CHP İlçe Binasının önüne gelerek vatandaşlarla kutlama yaptı.
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç vatandaşlarla halay çekerek mutluluklarını paylaştı.

Google News XX Sitesi

İlginizi çekebilir

Öyle Değil, Böyle!

Öyle Değil, Böyle!Tema Tasarım |