Ana Sayfa Gündem, İstanbul, Maltepe, Türkiye 17 Şubat 2019

MHP’li Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan’a büyük destek!

Cumhur İttifakının MHP’li Maltepe  Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan’a büyük destek! MHP Maltepe İlçe Başkanlığı´nın Kardelen Düğün…

Cumhur İttifakının MHP’li Maltepe  Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan’a büyük destek!

MHP Maltepe İlçe Başkanlığı´nın Kardelen Düğün Salonu´nda düzenlediği “Teşkilat Buluşması” kahvaltı programı, Maltepe´de yoğun katılımla gerçekleştirildi. Programa, Maltepe Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan, MHP Maltepe İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Semih Yalçın, MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikci ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, BBP Maltepe İlçe Başkanı Tahsin Koç, MHP Ataşehir İlçe Başkanı Sadun Bizel, MHP Maltepe İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Konuşmacılar tarafından verilen ortak mesaj; ‘’Maltepe’de Ahmet Baykan’a, büyükşehir’de Binali Yıldırım’a tam destek!’’

Programda konuşan MHP İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu, İstanbul´un 39 ilçesinde mücadele verdiklerini, Cumhur İttifakı´nın ise sadece siyasi değil, aynı zamanda gönül birlikteliği olduğunu söyledi. Kamburoğlu, ilçeyi, belediyecilik hizmetlerini yerine getirmeden Maltepe’nin geleceğini ipotek altına aldıran, MLKP terör örgütüne yardım ve yataklıktan 10 yıla mahkum olarak ceza almış belediye başkan yardımcısının olduğu bu yönetimden kurtaracaklarını ifade etti.

ŞEFFAF VE TOPLUMCU ANLAYIŞLA HİZMET SÖZÜ

MHP ve Cumhur İttifakı Maltepe Belediye Başkan Adayı Ahmet Baykan da, belediyeciliğin toplumumuzda yer etmiş karşılığına değinerek, şöyle dedi: “Belediye, çöp toplayan, altyapı hizmetleri veren, kaldırımları yapan, arada bir çiçek eken, eş-dost akrabaya ihale veren, başkan ve çevresi adı verilen zümrece yönetilen çokça savurgan bir aile şirketi olmamalıdır. Kutadgu Bilig´de Yusuf Hashacib´in gösterdiği milli ve evrensel ilkelerle bezenmiş bir yönetim anlayışı doğrultusunda hizmet edeceğime söz veriyorum. Şeffaf bir yapılanma ile belediyenin bütün imkanlarını bölge halkına sunduğuma tanıklık edeceksiniz. Çünkü ben 44 yıldır Maltepe´de yaşıyorum, bu ilçenin mazisine tanıklık ettim, bu itibarla önceliğim, körpecik yaşlarımızda edindiğimiz karşılıksız hizmettir. Hiçbir beklentisi olmayan bir kuşağın toplumcu anlayışı ile şereflenmeyi rabbimden niyaz ediyorum.”

MHP İl Başkanı Birol Gür ise kapıya gelen Maltepe´nin anahtarını açmak ve ilçenin kötü kaderini değiştirmek için mücadele edeceklerini ifade etti. “Maltepe’yi yöneten zihniyetin bir zillet ittifakı olduğunu” kaydeden Gür, bu anlayışın Maltepe’yi yönetmesine müsaade etmeyeceklerini söyledi.

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |