Ana Sayfa İstanbul 21 Kasım 2019

Kamuoyunun Bilgisine!

Son zamanlarda başta belediyeler olmak üzere bazı kurum ve kuruluşlarda Özgür İfade gazetesi ve Bilgin medya Ajansı…

Son zamanlarda başta belediyeler olmak üzere bazı kurum ve kuruluşlarda Özgür İfade gazetesi ve Bilgin medya Ajansı adına birtakım görüşmeler yaparak fayda sağlandığı duyumunu almaktayız.

Söz konusu Özgür İfade Gazetesi bir Bilgin Medya Ajansının yayın organı olup;

İmtiyaz Sahibi …………………. : İbrahim Bilgin
Genel Yayın Yönetmeni   ……  : Hayrettin Demir
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ..   : Mehmet İlhan
Editör ………………………..….  : Gülbin Aybar ‘ dır

Ajansımız ve Gazetemiz kuruluşundan beri aynı ekiple yayın hayatına başladığı tarihten itibaren kurum adına haber akışı hariç tüm özel ve tüzel görüşmeler İmtiyaz sahibi İbrahim BİLGİN tarafından yapılmaktadır.

Dolayısıyla, son zamanlarda bazı kişi ve şahısların başta belediyeler olmak üzere bazı kurum ve kuruluşlar nezdinde gazetemiz ve ajansımız adına bir takım görüşmelerde bulunarak fayda sağlamaya çalışan bu kişi ve şahıslara asla itibar edilmemeli ve görev verilmemelidir.

Söz konusu bu şahısların yaptıkları özel görüşmelerin tamamen bizim, Ajansımız ve gazetemizin bilgisi dışında yapıldığı için, bu görüşmelere asla itibar edilmemelidir.

Bu nedenle bu kurumlardaki Haber bilgi akışı hariç gazetemiz ve ajansımız adına yapılacak tüm özel ve tüzel görüşmelerin İmtiyaz sahibi İbrahim BİLGİN tarafından yürütülmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |