Ana Sayfa Uncategorized 7 Aralık 2019

Çocuklardan Belediye Başkanına Duygulandıran Not: LÜTFEN YARDIM EDİN, BİR ADAM GÖRDÜK KÖPEKLERİ DÖVÜYORDU!

Köpeğe şiddet uygulayan bir kişiyi gören ilköğretim öğrencileri Bursa Orhaneli ilçe belediye başkanının kapısına not bırakıp yardım…

Köpeğe şiddet uygulayan bir kişiyi gören ilköğretim öğrencileri Bursa Orhaneli ilçe belediye başkanının kapısına not bırakıp yardım istedi.
Bursa’nın Orhaneli ilçesinde köpeğe şiddet gösteren bir kişiyi gören ilköğretim öğrencileri ilçe belediye başkanının kapısına not bırakıp yardım istedi. Sabah Belediyeye gitmek için evinden çıktığında notu bulan Orhaneli Belediye Başkanı Ali Aykurt kendisine not bırakan öğrencileri okullarına giderek ziyaret etti ve şikayetlerini dinledi.
Esentepe Mahallesinde ikamet eden Başkan Ali Aykurt, belediyeye gitmek için sabah evden çıktığı sırada kapıya küçük not kağıtlarının yapıştırılmış olduğunu farketti. “Lütfen Bize yardım edin” başlıklı ve devamında “Sevgili başkanımız biz okulca imza toplasak da yetmez, ama siz bize yardım edebilirsiniz. Lütfen bize yardım edin biz arkadaşlarla bir adam gördük köpekleri dövüyordu. Onun için hayvana şiddet hayır, ve aynı şekilde benim köpeğimi bir kadın bahçeye kilitlemiş lütfen yardım eder misiniz? Gereğini arz ederiz” yazan notu okuyan başkan makamından önce okulun yolunu tuttu.

Not kağıdı bırakan öğrencileri öğretim gördükleri İbrahim Hüsniye Çağlayan okulunda ziyaret eden başkan Aykurt, 5/A ve 5C sınıfında okuyan öğrencilerle bir araya gelen başkan onların tüm taleplerini dinleyerek özellikle de bu konu üzerinde duracağını konuyu araştıracağını belirterek tüm öğrencilere çikolata ve gofret dağıttı. Kaynak Ajanimo

İlginizi çekebilir

Siyasetçi Neden Yalan Söyler?

Siyasetçi Neden Yalan Söyler?Tema Tasarım |