Ana Sayfa Gündem, Sağlık, Teknoloji, Türkiye 14 Nisan 2020

ABD’NİN KARANLIK GEMİSİ HAARP ÇANAKKALE’YE DEMİR ATTI; MİLLİ YÜZÜCÜ EYLEME HAZIRLANIYOR

‘Milli Yüzücü Alper Sunaçoğlu Çanakkale Açıklarına Gelen Abd Gemisini Protesto Edecek’Abd Sismik Haarp Gemisi Bölgemizde Ne Yapıyor,…


‘Milli Yüzücü Alper Sunaçoğlu Çanakkale Açıklarına Gelen Abd Gemisini Protesto Edecek’
Abd Sismik Haarp Gemisi Bölgemizde Ne Yapıyor, Neyi Tasarlıyor, Neyi Gerçekleştiriyor?
‘Hükumetin görmezden, türk halkının duymazdan geldiği; Amerikanın denemeler yapan Sismik Savaş / Haarp Gemisine Karşı Milli Yüzücü Alper Sunaçoğlu Eyeleme Geçiyor’

Türk Kamuoyu ve Basın Mensubu dostlarımızın dikkatine
EYLEM BİLDİRİSİ İLE İLGİLİ BASIN AÇIKLAMAMIZDIR
Sismik Araştırma gemisi olarak kamufle edilen Sismik Savaş / Haarp gemisi Yunanistan açıklarından İzmir ve Çanakkale açıklarına gelmiş Çanakkale ve İzmir arasında demir atmış olduğu bilgisine ulaştık.
Bu platform ile ülkemiz üzerinde sismik saldırılara başlanmıştır.
Dün İstanbul ve çevresindeki deprem sadece bir denemedir.
Yayılan frekanslar ile virüsün yayılımı da kontrol edilebileceği bilinmektedir.
Ege ve Marmara’daki vatandaşlarımızın deprem ,salgın ,Sel ve gece derinden ve sanki yerin altından gelen bir uğultu sesine
ve yine gökyüzünde oluşabilecek tuhaf görüntülere karşı dikkatli olmasını tebdirli olup korkuya kapılmamaları gerektiğini belirtmek isterim.
HAARP Gemisi faaliyetlerini protesto etmek üzere
21.NİSAN.2020 gününden itibaren bir gece ansızın Ege Denizinden denize girerek Platformun olduğu bölgeye yüzerek geçecek ve Platforma çıkarak tüm dünya milletlerinin ortak tepki oluşturmasına farkındalık eylemi yapma kararı almış bulunuyoruz .
Artık savaşlar Tank top tüfekle olmuyor
Bu platform ülkemiz için de bölge ülkeleri ve komşu ülkeler için de çok ciddi tehlike arz etmektedir.
Eylemimiz başlangıç yeri bizde saklıdır
Eyleme ait görüntü video ve fotoğraflar canlı yayın ortamında sosyal medya hesaplarımız üzerinden sizlere iletilecektir
Akp Hükümeti milletimize HAARP Platformu hakkında açıklama yapmak zorundadır.

Bu Platformun yıkıcı ve öldürücü etkilerine karşılık Türk Ordusu tedbir almış mıdır yoksa sadece izleyiciler mi bunu milletimize açıklamak zorundadırlar…
HAARP gemisinin ülkemiz üzerinde yakıcı yıkıcı ve öldürücü saldırılarını protesto etmek için yapacağımız bu eyleme Siyasi parti ve görüş ayrımı göstermeksizin tüm kesimlerin destek olmasını özellikle basın mensubu dostlarımızın hassasiyet ve desteğini istirham ederiz
Şahsım ve ekibim adına sevgi ve Saygılar sunarım

SAYGILARIMLA
Alper SUNAÇOĞLU
Milli Rekortmen Sporcu/Aktivist

Not: Türkiye dışında yaşayan arkadaşlar sizlerde basın açıklamamızı lütfen ingilizceye çevirip bulunduğunuz ülkedeki grup ve sosyal medya platformlarında paylaşın
Bu sadece Türkiye Cumhuriyetinin değil tüm dünya milletlerinin problemidir.
15 Nisan 2020 / ÖZGÜR İFADE


HAARP NEDİR?
HAARP “High Frequency Active Auroral Research Program” İngilizce kelimelerinin ilk harflerinden oluşan ve mucidi Sırp asıllı ABD’li bilim adamı Nikola Tesla tarafından geliştirilmiş bir teknolojinin adıdır.

HAARP TEKNOLOJİSİ NEDİR?
HAARP teknolojisi ELF adı verilen çok düşük frekanslı ama çok yüksek güce sahip elektromanyetik dalgalardır. Nikola Tesla atmosferin iyonosfer tabakasının bir ayna gibi kullanılabileceğini ve üretilen elektriğin bu tabakadan tüm Dünyaya bedava dağıtılabileceğini söylemiştir. Elektriği bedava dağıtma fikrinden hoşlanmayan girişimciler Nikola TESLA’ya parasal desteklerini tümüyle kesmişlerdir. Parasal destek kesilmese bugün muhtemelen tüm Dünya’da ücretsiz elektrik kullanılıyor olacaktı. HAARP deprem makinesi aslında dev bir osilatör görevi gören bir cihazdır. Çok büyük akımları, iyonosfer ve uygular aracılığıyla istenilen bölgede odaklayarak kırılması beklenen enerji birikimi bulunan bir fay hattının erken ve şiddetli şekilde kırılmasına dayanır. Tabi sadece bu görevi görmez. HAARP makinesiyle iyonosferi kullanarak atmosferin herhangi bir bölgesi ısıtılarak ve çeşitli güçlerde elektromanyetik titreşimler uygulanarak meteorolojik değişimler elde edilebilir. Hortum, kasırga, şiddetli yağış meydana getirilebilir.

HAARP PROJESİ HAKKINDA BAZI BİLGİLER:
1996 yılında Amerikalı bilim insanı Rosalie Bertell HAARP projesinin bir silah gibi kullanıldığı konusunda uyarmıştır. Kanadalı ekonomist ve yazar Michel Chossudovsky yayınladığı bir kitabında HAARP projesinin sel, fırtına, kuraklık ve deprem gibi doğal felaketlere yol açabilecek bir kapasiteye sahip olduğunu iddia eden kanıtlar sunmuştur.

HAARP projesinin İran, Pakistan, Haiti, Türkiye, Yunanistan ve Filipinler’de doğal felaketlere ve bazı ruhsal hastalıklara sebep olduğu iddia edilmektedir.

Angels Don’t Play This HAARP adlı kitabın yazar Nick Begich, HAARP projesinin depremleri tetikleyebileceğini, üst atmosferde hava olaylarını değiştirebileceğini ve hatta zihin kontrolü silahı olarak görev görebileceğini ileri sürdü.

Bir Rus askeri dergisi iyonosfer tabakasında testler yapmanın Dünya’nın manyetik kutuplarını tersyüz edebilecek elektron hasarına yol açabileceğini yazdı.

ABD TESİSE KENDİ VALİSİNİN BİLE GİRİŞİNE İZNİ VERMEDİ
Minnesota eyaleti eski valisi, eski profesyonel güreşçi ve komplo teorisyeni Jesse Ventura HAARP projesinin zihin kontrolü ve hava olayları düzenleme amaçlı kullanıp kullanılmadığı hakkında bazı sorular yöneltti. Ventura, HAARP projesi tesisine girmeyi talep etti fakat talebi ABD Hava Kuvvetleri tarafından reddedildi.

BİLGİLENDİRME

Manyetik Alan , Elektrik Alan ve Elektromanyetik Alan Hakkında Kısa Bir Bilgi:
MANYETİK ALAN NEDİR?
Manyetik alan olarak nitelendirilen kavram göz ile görünmeyen, kuzey (N) ve güney (S) adıyla iki kutbu bulunan ve bu iki kutup arasında birbirlerini tamamlayan çizgilerle tasvir edilen bir yapıdır. Her maddenin yapı taşı olan atomların yörüngelerinde bulunan elektronların hareketi bir manyetik alana sebebiyet verir.

Elektronların hareketi ise dünyanın güneş etrafındaki hareketi gibi; Elektronlar hem kendi eksenleri etrafında hem de bulundukları atomun çekirdeklerinin etrafında hareket ederler ve elektronların hareketi bir manyetik alan oluşturur ve alan içerisinde bulunan malzemelere de manyetik özelliklerine göre bir kuvvet uygular.

Herhangi bir ortamda bir manyetik alan bulunmasının tek kuralı sadece bir iletkenden bir akım akması değildir. Bununla birlikte doğal veya yapay mıknatıs olarak bildiğimiz maddeler de belirli bir manyetik alana sahiptirler. Bunun sebebi ise yapılarında bulunan dipollerin aynı yönde hizalanmış olmasıdır.

Hareketli yükler tarafından oluşturulan manyetik alan: Hareket eden yüklü parçacıklar (örnek. elektron) bir manyetik alan oluşturur. Bir mıknatısta; Aynı kutuplar birbirini iter, zıt kutuplar birbirini çekerler. İtme veya çekme kuvvetleri kutup şiddeti ile doğru, aradaki uzaklığın karesi ile ters orantılıdır.

Elektrik alan iki ayni yükün birbirini itmesine sebep olan alandır. Manyetik alan ise aynı yönde akan akımların birbirini çekmesine sebep olan alandır. Bu iki kuvvet birbiriyle çok ama çok ilintili olduğu için bu alanların ikisine birden elektromanyetik diye tek bir isim verilmiştir. Elektrik alanın miktarını değiştirdiginiz de bir manyetik alan oluşur.

ELEKTROMANYETİK DALGA:
Elektrik, elektrik yüklerinin akışına dayanan bir dizi fiziksel olaya verilen isimdir. Elektrik, pek çok farklı şekillerde var olabilir. Örneğin, yıldırımlar, durgun elektrik, Elektromanyetik indüksiyon ve elektrik akımı gibi. Ek olarak, elektrik Elektromanyetik radyasyon, Radyo dalgaları gibi şeylerin oluşumuna da izin verir. Elektrikte, elektrik yükleri diğerleri ile de etkileşime giren Elektromanyetik alanlar yaratır.
Faraday’ın ve Amper’in yasası, zamanla değişen bir manyetik alanın, bir elektrik alan oluşturabileceğini gösterdi. Bu nedenle, iki alan da zamanla değiştiğinde, bir alan diğerini indüklemiş olmak zorundadır. Bu olay dalga özelliğidir ve doğal olarak elektromanyetik dalgaya karşılık gelir. Elektromanyetik dalgalar, teorik olarak James Clerk Maxwell tarafından 1864 analiz edilmiştir. Maxwell elektrik alan ve manyetik alan arasındaki ilişkiyi bir dizi denklemle ifade etmiştir. Hatta bu tarz dalgaların ışık hızında hareket etmesi gerektiğini de kanıtlamıştır. Bu nedenle, ışık kendisi bir elektromanyetik radyasyondur. Maxwell Yasası bunu söyler. Bu fiziğin dönüm taşlarından birisidir.

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |