Ana Sayfa Gündem 4 Temmuz 2020

BELEDİYE BAŞKANININ ODASINA DİNLEME CİHAZI KOYMUŞLAR

BELEDİYE BAŞKANININ ODASINA DİNLEME CİHAZI KOYMUŞLARBelediye Başkanının odasında dinleme cihazı bulundu “İzmir’in Tire ilçesi Belediye Başkanı Salih…

BELEDİYE BAŞKANININ ODASINA DİNLEME CİHAZI KOYMUŞLAR
Belediye Başkanının odasında dinleme cihazı bulundu “İzmir’in Tire ilçesi Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın makam odasındaki çekmecede, dinleme cihazı bulundu. Kaynak: İYİ Partili Başkanın odasında dinleme cihazı bulundu”

İzmir’in Tire ilçesi Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın makam odasındaki çekmecede, dinleme cihazı bulundu. Dinleme cihazıyla ilgili açıklama yapan Başkan Duran, “Bizim kimseden saklımız gizlimiz yok, bunu yapan illaki ortaya çıkacaktır” dedi. Tire Belediyesi’nde, ‘böcek’ olarak tabir edilen dinleme cihazı bulundu.

Başkan Duran’ın makam odasındaki çekmecede bulunan dinleme cihazıyla ilgili, polis ekipleri inceleme yaptı. Konuyla ilgili araştırma başlatıldı. Cihazı kimin koyduğunun belirlenmesi ve yakalanması için çalışma sürüyor.

Tire Belediye Başkanı İYİ Partili Salih Atakan Duran, Tire Kaymakamlığı ve Tire Emniyet Müdürlüğü’ne de bilgi verdi. ‘Kimseden çekincemiz yok’ Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Duran, “Bizim kimseden saklayacak da gizleyecek de bir şeyimiz yok. Biz bu makamın kapılarını tüm halkımıza açtık. Belediyeyi kapalı kapılar ardından karar alınan durumdan Tire halkına hesap verir, adil, şeffaf bir hale getirdik. Çok şükür kimseden hiçbir konuda, hiçbir şekilde çekincemiz yok” dedi. (Gelecek Gündem)
05 Temmuz 2020 / ÖZGÜR İFADE

Google NewsTema Tasarım |