Ana Sayfa Gündem, Magazin 13 Aralık 2020

BENGÜTÜRK TV’DEN AZERBAYCAN ZAFER PROGRAMI YAYINI

BENGÜTÜRK TV’DEN AZERBAYCAN ZAFER PROGRAMI YAYINIAzerbaycan’ın Zaferi’yle ilgili özel program Bengütürk Tv’de yayınlanacak.“Bengütürk” TV’de yayınlanan “Azerbaycan Rüzgarı”…

BENGÜTÜRK TV’DEN AZERBAYCAN ZAFER PROGRAMI YAYINI
Azerbaycan’ın Zaferi’yle ilgili özel program Bengütürk Tv’de yayınlanacak.
“Bengütürk” TV’de yayınlanan “Azerbaycan Rüzgarı” programı, yeni sezonda Azerbaycan’da 44 gün süren Vatan Savaşı’yla ilgili özel programlarla her hafta izleyicisiyle buluşuyor. Programın yapımcısı ve sunucusu olan gazeteci Saide Ömer bunu Ankarabakü’ye verdiği özel demeçte söyledi.

Saide Ömer, “Azerbaycan gerçeklerini dünya kamuoyuna ulaştırmak amacıyla yayınlanan ‘‘Azerbaycan Rüzgarı’’ programının özel programından dolayı gurur hissi yaşıyorum” dedi.

Ömer aynı zamanda izleyenlere Türkiye’nin manevi desteğinden bahsetme isteğini de sözlerine ekledi: “İki yılı aşkın süredir kanalımızı izleyen diğer ülke vatandaşlarının yanı sıra Azerbaycan’ımı yerli Türkiyeli izleyicilere de tanıtıyorum. Bu haftaki programda bizlere zafer duygusunu yaşatan şanlı Azerbaycan ordusundan ve onların kahramanlıklarından bahsedecek. Program şehitlerimizi, Karabağ meselesini, Karabağımızın zafer haberlerini ve en önemlisi Azerbaycan-Türkiye kardeşliğini anlatacak. Bu 44 günlük savaşta herkes kendi silahıyla savaştı. Benim de silahım, sesimizi medya aracılığıyla dünyaya iletmeye çalıştığım bu programdı.”

Bengütürk” TV’de yayımlanan ‘‘Azerbaycan Rüzgarı’’ programının özel programı , Zafer programı bugün Türkiye saatiyle 20.00’de yayınlanacak. (Saide Ömer/Bengütürk TV,ankarabaku)
13 Aralık 2020 / ÖZGÜR İFADE

Google NewsTema Tasarım |